Tribuna/Баскетбол/Блоги/Spicy Jam/Безпорадні «Мавс». Брукс влучив «трійку» зі степбека у кошик «Далласа»

Реакція Дончича викликає багато запитань.

Блог — Spicy Jam
14 березня 2023, 13:11
1

Останнім часом Діллон Брукс став дуже хайповим персонажем у «Мемфісі». Не лише завдяки конфлікту з Дреймондом Гріном, а і завдячуючи стабільній грі – в останніх десяти матчах Діллон грає по 30 хвилин, набираючи 12 очок, 3,3 підбирання в середньому за гру.

За відсутності Джа Морента нові люди почали сяяти у матчах «Ґріззліс», як наприклад, Брукс який зробив вагомий внесок у свіжу перемогу над «Далласом».

Його яскравий триочковий у третій чверті змусив коуча «Мавс» брати тайм-аут, коли перевага «Мемфіса» зросла до дев'яти очок.

Реакція Дончича та Ірвінга (які не грали у цій зустрічі) залишає багато запитань:

Діллон і компанія довели зустріч до перемоги – 104:88. А сам Брукс набрав 19 очок (4/11 триочкові), три підбирання та п'ять асистів.

Джерело: Chaz NBA