Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/Запальний спаринг «Шахтаря»: два вилучення (!) за 28 хвилин, поразка 0:5

Запальний спаринг «Шахтаря»: два вилучення (!) за 28 хвилин, поразка 0:5

Але догравали другий тайм в повних складах.

Автор — Julia Hrabova
13 липня, 20:05
9

Сьогодні, 13 липня, «Шахтар» провів свій другий матч на літніх тренувальних зборах. Гірники розгромно програли грецькому АЕК - 0:5.

Стартовий склад «Шахтаря»: Твардовський, Кастілло, Бондар, Зубков, Гочолеішвілі, Келсі, Топалов, Матвієнко, Удод, Глущенко, Корнієнко.

Матч цікавий в першу чергу тим, що за 28 хвилин поєдинку мав два вилучення. Спочатку дві жовті карти отримав Нордін Амрабат. При чому другу – за розмови після першої.

При чому, здається, що навіть першу Амрабат отримав також за розмови. Принаймні арбітр не тягнувся за карткою одразу після порушення, а дав її тільки після того, як гравець до нього підійшов та щось сказав:

Але досвідченому 36-річному Амрабату цього було мало – і він продовжив сперечатись з арбітром. За що отримав другу жовту:

І був вилучений на 15-й хвилині товариського матчу:

На той момент «Шахтар» програвав 0:1 – і здавалось, що вилучення в суперника буде чудовим шансом відігратись. Але замість цього гірники також втратили одного гравця за дві жовті картки.

На 23-й хвилині Данило Удод отримав першу жовту карту за зовсім необов'язковий грубий підкат на половині поля суперника:

А за п'ять хвилин повторив те ж саме в центрі поля після програного єдиноборства:

І також пішов відпочивати:

До перерви гірники встигли пропустити вдруге. Цікаво, що команди зіграли 10 на 10 лише до кінця тайму, а після перерви вийшли грати повними складами – 11 на 11. Це логічно, бо тренери використовують такі матчі в першу чергу як підготовку до офіційних ігор, і їм важливіше побачити команди на полі в повних складах.

В другому таймі гірники пропустили ще три голи та поступились з загальним рахунком 0:5.