Tribuna/Футбол/Блоги/Шахтар-Онлайн/😍 Жіноча команда «Шахтаря» перемогла «Маріуполь» 8:1! В цьому матчі було все

😍 Жіноча команда «Шахтаря» перемогла «Маріуполь» 8:1! В цьому матчі було все

Помилки суперників, красиві комбінації і гармати з-за меж карного.

Автор — Vladick Garankov
17 лютого 2023, 17:10

Сьогодні відбулась товариська гра між жіночими командами «Шахтаря» та «Маріуполя», в якій гравчині «помаранчево-чорних» отримали перемогу з розгромним рахунком 8:1. До слова, це був перший спаринг підопічних Романа Заєва на зимових зборах і розпочали вони навіть дуже жваво.

Прекрасні представниці донецького клубу зі стартових хвилин взяли гру повністю під свій контроль і вже в першому таймі громили суперниць 5:1. Друга половина зустрічі ніяких коректив не внесла, донеччанки по тому ж сценарію продовжили домінувати і забили ще 3 м'яча.

В цій грі, по правді, було все. Кумедні помилки захисту та воротарки «Маріуполя», красиві комбінації, які привели до взяття воріт і потужні гармати з-за меж карного майданчика.