Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Маестро. Рівно 6 років тому Златан забив дебютний гол за «Лос-Анджелес Гелаксі», від якого досі мурашки по тілу
Відео

Кращого дебюту важко уявити.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
31 березня, 17:22

У 2018 році Златан Ібрагімович перейшов у команду МЛС «Лос-Анджелес Гелаксі». Дебютував швед у матчі проти «Лос Анджелес» 31 березня, вийшовши на заміну на 71 хвилині матчу.

Вже через 6 хвилин Ібра забив гол, який пізніше визнали найкращим у сезоні МЛС. Яка ж краса:

Пізніше Златан зробив дубль – його два голи принесли «Лос-Анджелес Гелаксі» перемогу з рахунком 4:2. Машина.