Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/11 років тому футбол спостерігав за театром двох акторів: Мессі та Роналду провели одне з найпам'ятніших Ель Класіко

Це. Було. Легендарно.

Блог — Ретро
Автор — Oleksandr Bessonov
7 жовтня, 18:31

7 жовтня 2012 року весь футбольний світ мав можливість спостерігати за бенефісом двох кращих гравців свого покоління. Сталося це в матчі 7-го туру Ла Ліги, в якому Кріштіану Роналду та Ліонель Мессі забили по два м'ячі у ворота «Барселони» та «Реала» відповідно.

Того дня, в сезоні 12/13, каталонці приймали столичний клуб на «Камп Ноу». На цей поєдинок «блауграна» виходили в статусі лідера чемпіонату, тоді як мадридці йшли лише шостими.

Вже на 22 хвилині матчу Кріш точним ударом з меж штрафного майданчика відкрив рахунок. Але вже через 9 хвилин Лео зрівняв рахунок після невдалої гри «вершкових» у своїй штрафній. На цьому й завершився перший тайм.

В другому таймі на 60-й хвилині Мессі вивів «Барсу» вперед бездоганним штрафним. За 6 хвилин мадридці провели атаку, результатом якої став гол Роналду з паса Озіла. Матч завершився бойовою нічиєю 2:2.

В результаті «Реал» піднявся на 5-у сходинку, а «Барса» залишилась на вершині. В тому сезоні каталонці стали чемпіонами.