Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Шалені емоції Зінченка, переможний гол Довбика та божевільна реакція Вацка: 2 роки тому Україна здолала Швецію та вийшла у чвертьфінал Євро

Згадуємо вже легендарний матч.

Блог — Ретро
29 червня, 14:57
Шалені емоції Зінченка, переможний гол Довбика та божевільна реакція Вацка: 2 роки тому Україна  здолала Швецію та вийшла у чвертьфінал Євро

29 червня 2021-го року збірна України під керівництвом Андрія Шевченка перемогла Швецію 2:1 та вийшла вперше в історії вийшла у чвертьфінал Євро.

Той матч без сумніву можна вважати одним із найбільш знакових в історії українського футболу. Не тільки через результат, але й через перебіг подій на полі.

В пам'яті вболівальників назавжди залишиться гол Олександра Зінченка після шикарного пасу шведою від Андрія Ярмоленка та його святкування з пальцем біля рота.

Так само як і переможний гол Артема Довбика на 121 хвилині (з пасу того ж Зінченка), що вийшов на поле замість сильно травмованого Артема Бєсєдіна.

Так реакцію коментатора Віктора Вацка на цей гол.