Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Як «Оболонь» оформила «Шахтарю» першу поразку на «Донбас Арені». Супер драматична перемога киян

Сам переможний гол вийшов надзвичайно красивим.

Блог — Ретро
Автор — Саша Довгаль
14 травня, 23:19
1

На момент 24 туру української Прем'єр-ліги сезону 2010/2011 донецький «Шахтар» жодного разу не програв на «Донбас Арені». Команда грала на новому стадіоні вже близько півтора року.

Більше того, «Шахтар» виграв усі домашні матчі того сезону із загальним балансом забитих та пропущених 27:2. Та й «гірники», в принципі, не програвали на своєму полі з 2008-го року. Сказати, що столична «Оболонь», яка йде у середині таблиці, навряд чи могла розраховувати на якісь очки у тому матчі, нічого не сказати. Тим більше, якщо згадати, що в атаці «Шахтаря» тоді були такі люди як Тейшейра, Коста, Жадсон та Мхітарян.

Однак, як це часто буває з різними серіями та рекордами, донецька команда програла у найнесподіванішій ситуації. І справа не лише у передумовах. «Оболонь» здобула перемогу шикарним штрафним у виконанні Кучеренка на 86-й хвилині, граючи на той момент 25 хвилин удесятьох. Ще Рибка зазнав травми, у зв'язку з чим був замінений.