Tribuna/Футбол/Блоги/Ретро/Джеррард точно знає, як перемагати «Наполі». У 2010 Стіві забив неаполітанцям тричі після виходу на заміну

«Ліверпуль» тоді переміг та зайняв 1 місце в групі ЛЄ.

Блог — Ретро
1 листопада 2022, 16:39
1

«Ліверпуль» та «Наполі» мають в очній зустрічі визначити, хто з них завершить груповий етап ЛЧ на 1 сходинці.

Клуби вже не раз розподіляли між собою перші 2 сходинки в єврокубках. Вперше це сталось в сезоні 2010/2011, щоправда, тоді команди мали спарені матчі між собою, що дещо понизило рівень драми.

Перший з них, що пройшов у Неаполі, ще й закінчився 0:0. Однак другий компенсував це непорозуміння повною мірою та ймовірно надовго запам'ятався вболівальникам «червоних».

Неаполітанці розпочали зустріч бадьоріше та повели в рахунку на 28 хвилині зусиллями Лавессі. Цей результат так і протримався до кінця тайму.

В перерві Ходжсон вирішив пробустити напіврезервний склад своєї команди, випустивши на полі Джеррарда, котрий загалом проводив один із найменш виразних сезонів у своїй кар'єрі.

Однак в той вечір Стіві зміг продемонструвати свій рівень, зробивши протягом наступних 45 хвилин хет-трик та забезпечити мерсисайдцям перше місце в групі. Хоча насправді усі три голи вмістились у проміжок з 76-ї по 89-ту.