Tribuna/Футбол/Блоги/Awesomesport/Топ-5 матчів Динамо Київ за які соромно

Топ-5 матчів Динамо Київ за які соромно

Блог — Awesomesport
Автор — Recordmaster_2000
7 жовтня 2022, 20:29

Мені як фанату Динамо Київ боляче писати такий пост але вчорашній матч ДК навіяв те що нажаль в історії Динамо були провальні матчі.

1.Шериф-Динамо Київ 2:0

The end для Газзаєва, і легендарне"а мы к сожалению играли очень плохо. Старт того сезону в ЛЄ вийшов провальним матч в Києві проти Бате закінчився в нічию 2:2 при тому що ДК мало громити по всім параметрам" клоунів з пивзаводу"а потім матч в Тирасполі і мега привоз імені Бойка

2.Боавішта-Динамо Київ 3:1

Кінець епохи ВВЛ. Команда почала угасати ще в минулому році де стався провал в більш менш прохідній групі з ПСВ, Андерлехтом, МЮ. А в даному матчі поразка по факту сталася через московського запроданця Філімонова(який чомусь на деякий час став основним при живому Реві, Луценку).

3.Динамо Київ-Челсі 0:5

Можна програти гру, можна навіть програти з розгромним рахунком, але потрібно щоб було бажання в команди, а цього бажання по логіці мало бути через край у Циганкова, Шапаренка, Вербіча, Дуеллунда які мали би старатися щоб проявити себе перед майбутнім переможцем ЛЄ. Але 0:5 причому якби не Бойко все могло б скластися набагато гірше через 2 роки Шахтар поб'є рекорд ДК по найрозгромнішій поразці українських клубів в єврокубках влетівши Боруссії М з рахунком 0:6

4.Андерлехт-Динамо Київ 4:1

Перший признак кінця епохи Лобановского. Блискавичний початок гол на 1 хвилині, удар в перекладину від Гусіна на 5 хв. І потім катастрофа коли в період з 31 по 45 хв було забито 4 голи. Гол Белькевича на 85 лише дозволив уникнути розгрому не більше.

5.Динамо Київ-Стяуа 1:4

Думав що який матч розмістити тут адже були незрозумілі поразки по типу вльоту Ольборгу в сезоні 2014-2015 з рахунком 3:0 на виїзді, легендарне "швейцарский футбол на подъёме" і поразку Туна на виїзді і виліт із ЛЧ, а бо свіжа безвольна поразка для Аек Ларнака в домашньому матчі 0:1.Але вирішив я вибрати матч сезону 2006-2007 в ЛЧ стартовий матч групи і катастрофа, і це була перша така поразка для команди яка нижче рангом, і також ця поразка продовжила затяжну кризу в Єврокубках яка закінчилася тільки в сезоні 2008 - 2009

Тайм-код матча ДК-Стяуа 2:54