Tribuna/Футбол/Блоги/Live блог/«Дніпро-1» здолав «Аполлон» та вийшов у плей-оф Ліги конференцій: як це було

27 жовтня 2022, 23:55
1

«Дніпро-1» - «Аполлон» - 1:0

Голи: Піхальонок, 39'

90+5' ЄЄЄЄЄЄЄЄ! «Дніпро-1» здобуває таку вистраждану, але повністю заслужену перемогу в надскладному матчі й виходить у плей-оф Ліги конференцій! Браво, командо, за гру та позитивний результат. А вам дякую за увагу. Слава Україні!

90+3' Чи не останнім шансом у матчі для «Аполлона» став штрафний удар. Пішла подача в зону 11 метрів, а там дніпряни виграли боротьбу за другий поверх і винесли м'яч подалі від воріт.

90+1' Суддя додає 5 хвилин.

90' АААААА! Контратака «Дніпра-1» дивом не закінчується голом... Довбик віддав на пусті ворота Логінову, а той пробив вище воріт!

88' ТАААК! «Дніпро-1» дограватиме матч у більшості! Жраді вдарив дніпрянина ліктем у був справедливо видалений з поля.

87' Була метушня біля наших воріт і нападник гостей ледь не дістався м'яча, але захисник на пару з воротарем зупинили його.

85' Подвійна заміна у складі нашої команди. Бузанелло та Логінов поміняли Назаренка та Піхальонка.

83' Ох... Дозволили щойно Жраді пробити здалеку. На щастя, Валеф впевнено фіксує м'яч і при таких дальніх ударах.

82' Олександр Кучер робить другу заміну. Володимира Танчика поміняв Микита Кононов. До речі, вихованець академії «Дніпра-1».

81' Валеф сьогодні дуже впевнено грає на виходах. Вже не вперше кіпріоти намагаються закинути на дальню стійку, але майже всі такі спроби перехоплює бразильський воротар.

79' Остання заміна в складі «Аполлона». Жраді поміняв Кабрала.

77' Відбиваються дніпряни і зараз, але попереду ще відбиватись і відбиватись від цих постійних кросів у виконанні кіпріотів. Тримаємо кулачки.

76' Танчик не встигає за суперником і фолить неподалік штрафного. Стандарт буде із зручної для навісної подачі позиції.

74' Але і в нас моменти на контратаках будуть! Назаренко пробив з-під двох з льоту пробив по воротах суперника, але то було надто просто для Йовановича.

72' «Дніпро-1» остаточно перейшов на гру другим номером. Тепер «Аполлон» сильно тисне й постійно кружляє неподалік наших володінь. Нас чекають дуже нервові 20 хвилин.

70' Перша заміна від Кучера - Когут замість Рубчинського.

68' Валентину Рубчинському судомить ногу. Цей роботяга сьогодні випалював усе поле, тож йому вже потрібна заміна.

67' Одразу аж чотири заміни в складі «Аполлона»! Майже половина кіпріотської команди невдовзі буде на свіжих ногах. Нагадаю, на лаві запасних «Дніпра-1» присутні всього 4 польові гравці та 3 воротарі.

63' Гості відбилися, потім з підбирання захисник «Дніпра-1» завантажив високу свічку на Довбика, але суддя зафіксував офсайд.

62' Танчик в напруженому протистоянні з Алесамі на фланзі виборює право на кутовий удар.

61' «Дніпро-1» продовжує контролювати хід гри. Так, кіпріоти раз-по-раз створюють проблему нашому захисту, але досі 100% моментів біля наших воріт не було.

58' ВАУУУ! Амаш класно пробиває у ближній кут з дальньої дистанції! Здається, чи то стійка, чи то голкіпер рятує «Аполлон» від другого голу.

55' Амаш через пошкодження деякий час провів на газоні, а потім і за межами поля. На щастя, алжирець продовжить гру.

53' Щойно «Аполлон» провів першу непогану атаку в другому таймі. Було кілька оригінальних ходів неподалік нашого штрафного, але «Дніпро-1» організовано відзахищався.

52' Алесамі жорстко фолить проти Адамюка, наступивши йому на ногу. Суддя вирішив жовтою карткою не карати.

50' «Аполлону» поки що дуже важко навіть перейти на чужу половину. Якісна робота проти м'яча від українців.

48' «Дніпро-1» розпочинає другий тайм ще більш натхненно, ніж перший. Рубчинський б'є з-за меж штрафного - трохи вище поперечки летить м'яч.

46' Другий тайм стартував.

45+1' Є свисток на перерву. Завершуємо тайм на позитивній ноті з перевагою в один м'яч.

45+1' Головний арбітр додав 1 хвилину - затримок було дійсно мало.

45' Довбик також спробував вразити ворота дальнім пострілом, але м'яч прилетів навіть ближче до бокової лінії, аніж воротарської.

44' «Дніпро-1» після голу здорово переходить на гру другим номером. Шансів супернику не дають, а самі регулярно висуваються в небезпечні вилазки на чужу половину поля.

41' «Аполлон» намагається оперативно відповісти на пропущений гол. Поки що в обороні «Дніпра-1» все в порядку.

39' ГОООООООЛ! ПРОСТО ФАНТАСТИЧНА ФУТБОЛЬНА БАВОВНА ВІД ОЛЕКСАНДРА ПІХАЛЬОНКА! 1:0!

38' Верхова боротьба за футболістами «Дніпра-1», та ще й арбітр зафіксував фол в атаці - за поштовх Хенті у груди Сватка.

37' Затяжна позиційна атака «Аполлона» виливається в перший кутовий на наші ворота.

34' Який момент! Танчик видав черговий крос у воротарський майданчик, Назаренко дістався м'яча, але пробив вище...

33' Здорово відіграв у пресингу Назаренко! Він перехопив передачу на центрбека «Аполлона», але буквально через кілька передач дніпряни втратили м'яч.

31' «Дніпро-1» довго володіє м'ячем на чужій половині, але моментів від Довбика та компанії ми вже давно не бачили. Сам Артем непомітний поки що.

28' Онженда довго лежить на газоні після повітряного єдиноборства з Адамюком. Знай наших.

27' Ось і перша жовта в матчі. Йованович у дуже жорсткому підкаті скосив Бабанка в центрі поля.

26' І знову капітан «Аполлона» Кіріяку намагається здійснити довгу передачу в напрямку вінгера - знову невдало.

24' На кілька дрібних фолів від кіпріотів у попередніх епізодах Танчик відповів жорстким ударом по ногах візаві.

22' «Аполлон» вдало запресингував і навіть перехопив м'яч неподалік воріт, але удар-за меж штрафного було заблоковано дніпровським захисником.

20' Тепер уже Піхальонок спробував лонгболом вивести Довбика віч-на-віч із воротарем. Артем наздогнав м'яч ближче до краю поля, але лайнсмен зафіксував положення поза грою.

18' Кіріяку спробував видати довжелезну діагональ в напрямку наших воріт, але цей пас виявився аж надто сильним.

16' Після домінантних стартових хвилин від «Дніпра-1» «Аполлону» вдалося відвести гру від своїх воріт та зробити її більш в'язкою.

14' Валеф буквально на долю секунди випередив Кабрала при виході з воріт. «Дніпро-1» одразу тікає в контру та заробляє кутовий!

12' Піхальонок отримав на болісний удар в спину в центрі поля. «Дніпро-1» розіграв штрафний - в результаті Бабенко з метрів 30 вистрілив у правий нижній кут, але воротар справився з ударом.

10' Чи не вперше кіпріоти хоча б трохи поволоділи м'ячем. Але це було так зване стерильне володіння - без жодної загрози для української команди.

8' Назаренко на швидкості вривався в чужий штрафний, але послизнувся на підступах і захисник гостей без проблем перехопив м'яч.

7' На початку матчу «Дніпро-1» дійсно виглядає як фаворит. Максимум часу з м'ячем, активно на половині поля суперника. Головне - не давати простору за спинами захисників, адже за подібне дніпрян уже карали цього сезону.

4' І перший серйозний момент! Танчик вирізав крутий пас на Назаренка, але передачу перехопив захисник, та ще й суддя зафіксував офсайд.

3' Перший удар. Назаренко з льоту намагався влучити у ворота, але пробив кудись на другий ярус стадіону в Кошице.

2' «Дніпро-1» розпочинає з контролю. Суперники зустрічають ближче до середньої лінії.

1' Матч розпочався! Вболіваймо за наших!

Склади команд:

«Дніпро-1»: Валеф, Адамюк, Сваток, Сарапій, Амаш, Рубчинський, Бабенко, Танчик, Піхальонок, Назаренко, Довбик.

Запасні «Дніпра-1»: Бузанелло, Кінарейкін, Кононов, Рибак, Когут, Логінов, Юрчук.

«Аполлон»: Йованович А., Алісамі, Йованович В., Кіріяку, Кабрал, Шполяріч, Колл, Йостен, Онженда, Піттас, Хенті.

Цілком можливо, що сьогодні «Дніпро-1» вперше у своїй історії вийде в плей-оф єврокубка. Що для цього необхідно зробити? Вдома перемогти «Аполлон». Цілком реальна задача, враховуючи що дніпряни вже звикли перемагати, а Довбик on fire.

Тим більше, що конкретна задача "перемогти Аполлон" вже виконувалася раніше, у другому турі ЛК. Тоді команда Олександра Кучера показала чи не найкращу гру цього сезону, в першому таймі декласувавши кіпріотів.

Словом, максимально оптимістичний настрій зараз, перед початком матчу. Віримо, що таким він буде й по завершенню гри і друга українська команда гарантує собі євровесну.