Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Зараз усі в шоці від «Баєра», але у 2004 році вони з «Динамо» влаштували справнє шоу на переповненому Олімпійському

Памʼятаєте? 🤔

Автор — Julia Hrabova
15 квітня, 10:07

Учора, 14 квітня, «Баєр» переміг «Вердер» (5:0) та оформив дострокове чемпіонство в Бундеслізі.

Згадуємо, як 28 вересня 2004 року «Динамо» зустрілося із «Баєром» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Тоді НСК «Олімпійський» відвідала величезна кількість вболівальників, адже 82 000 квитків було продано.

Андрій Воронін та сам «Баєр» приїхали в Київ лише за позитивним результатом, але сенсаційно «Динамо» виграло фіналістів Ліги чемпіонів-2001/02.

На початку гри «Баєр» показав готовність покластися на стандарти, а «Динамо» — ловити суперника на контратаках, завершився диво-голом від Дієго Рінкона на 30 хвилині матчу — 1:0.

Гості пішли вперед — втім, окрім численних стандартів, нічого не змогли запропонувати замість гола Рінкона.

На 59-й хвилині Андрій Воронін потужним ударом запустив м'яч у ворота Шовковського — 1:1. А ще через 9 хвилин після гарного сейву Шовковського м'яч відлетів до Новотни, який добив його у пусті ворота — 1:2. Проте довго сумувати не прийшлось, через 48 секунд після пропущеного м'яча кияни зрівняли рахунок.

Через 5 хвилин після демонстрування майстерної техніки Флорін Чернат забив у ворота «Байєру» — 3:2.

90-та хвилина матчу, Олег Гусєв пройшов у штрафний майданчик та прострелив на Черната, який в один дотик відправив м'яч у ворота — 4:2. «Динамо» перемогло колишнього фіналіста Ліги чемпіонів.