Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Переможна серія Шовковського триває: «Динамо» обіграло «Чорноморець» завдяки курйозному голу Шепелєва

Кияни з новим тренером поки йдуть без втрат.

2 березня, 19:00
15

«Динамо» вдома обіграло «Чорноморець» у 19-му турі УПЛ та продовжило переможну серію Олександра Шовковського – 1:0.

🔷 У стартових складах були як несподіванки, так і просто цікаві рішення. У «Чорноморця» на правому фланзі захисту вийшов Бадібанга, а зліва – Брагару, який влітку має приєднатися саме до «Динамо».

🔷 Найголовніше, що у заявці «Динамо» через пошкодження був відсутній Буяльський. Віталій за грою спостерігав разом з Ярмоленком та Бойком.

🔷 Вони на трибунах були не самі – на цей матч допустили вболівальників (1 800 глядачів). Серед зіркових гостей знову помітили Мілевського.

🔷 «Динамо» могло забити двічі ще у стартові 5 хвилин. Спочатку після відскоку м‘яча з лінії карного пробивав Шапаренко, але повз штангу.

А згодом Ванат на добиванні після пострілу Шепелєва не скористався чудовим шансом.

🔷 «Чорноморцю» таки вдалося заспокоїти гру ближче до середини тайму, а найкращий момент одеситів – це навіс, коли з голови Штогріна м‘яч зняв Караваєв.

🔷 «Динамо» було не таким активним, як з «Металістом 1925», але певний тиск все ж створювало. Знову у хід пішли стандарти – Ванат пробивав над перекладиною з кутовою.

🔷 Відзначитись натомість вдалося у курйозному епізоді. Варакута не впорався з навісом Волошина, випустивши м‘яча з рук, який від штанги у підсумку відлетів у боротьбу – найспритнішим виявився Шепелєв, 1:0.

🔷 У другому таймі небезпеки стало менше біля обох воріт. Гострими були хіба що простріли, до яких належним чином не дотягувалися.

Знову Ванат:

У відповідь головою Ієде:

І Ванат вже на пару з Волошином:

🔷 Перший акцентований удар «Чорноморця» трапився аж на 67-й хвилині. Ієде нарешті протиснув Михавка, який до того добре стримував форварда – врятував Бущан.

🔷 Кияни відповіли дальнім ударом Бражка у штангу.

🔷 До фінального свистка «Чорноморець» був ближчий, аби пропустити другий, ніж щоб вирвати нічию (навіть Супряга мав момент).

«Динамо» здобуло шосту поспіль перемогу під керівництвом Шовковського та залишається одноосібним лідером за підрахунком «втрачених очок», оскільки «Шахтарю» ще офіційно не зарахували технічну перемогу над «Олександрією».