Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Ви бачили, за яких погодних умов київське «Динамо» грає з «Динамо» Тбілісі? Схоже, негода впливає на гру

Поки матч безрезультативний 🤷‍♂️

Автор — Julia Hrabova
13 лютого, 17:23
1

Сьогодні, 13 лютого, київське «Динамо» проводить товариський матч з «Динамо» Тбілісі. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0, якимись яскравими моментами перші 45 хвилин гри не були наділені.

Можливо, на такий результат повпливали погодні умови, а саме: рясний дощ, гроза та злива. Навіть камера з такою негодою не справляється, якість трансляції через це псується. Просто погляньте: