Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Статистика першого тайму матчу «Динамо» - «Дніпро-1», яка ідеально показує нестачу Ярмоленка

Дуже складно без Андрія 😔

Автор — Semen Novikov 🤠
22 жовтня, 17:53

«Динамо» програло перший тайм «Дніпру-1» в матчі 11-го туру УПЛ (0:1).

Київський клуб пропустив на 13-й хвилині зустрічі, голом відзначився Олексій Гуцуляк.

Кияни пропустили гол в п’ятому матчі поспіль. Раніше вони зіграли 2:3 з «Поліссям», 4:2 з «Олександрією», 0:1 з «Оболонню» та 4:2 з ЛНЗ. Гра з «Оболонню» була кубковою, решта - в чемпіонаті України.

Після першого тайму транслятор показав статистику цього поєдинку. І яка ж вона красномовна.

0 - ударів у площину воріт і усього 3 удари загалом.

Як же це красномовно показує нестачу Андрія Ярмоленка у цьому матчі, який вибув на довгий період через травму.