Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/😱 «Динамо» вдруге поспіль програло без Ярмоленка. Кияни – вже не лідери за втраченими

Шепелєв зіграв вінгером, а Копієвський дивився ВАР, хоча свиснув до удару.

22 жовтня, 21:45
35

«Динамо» вдома поступилося «Дніпру-1» у центральному матчі 11-го туру УПЛ – 0:1.

Це друга поспіль поразка для киян у чемпіонаті після того, як через травму надовго вилетів Андрій Ярмоленко.

🔷 Гравці команди вийшли з футболками на підтримку Андрія з надписом «Легенда! Ми з тобою!»:

🔷 Сам Ярмоленко був присутній на стадіоні – прийшов на милицях зі спеціальним медичним екіпіруванням на лівій нозі. Нагадаємо, що він переніс операцію на зв’язці коліна та пропустить близько 4 місяців:

🔷 Мірча Луческу здивував вибором заміни для свого лідера – випустив на правий фланг атаки не профільного вінгера, а Шепелєва. Волошин – зліва, Кабаєв та Беніто – у запасі:

🔷 «Дніпро-1» відкрив рахунок вже на старті матчу – на 12-й хвилині Піхальонок видав класну діагональ на Філіппова, а той скинув під удар Гуцуляку:

🔷 Дуже суперечливий момент трапився на 34-й хвилині – Сирота відправив м’яч у ворота після подачі зі штрафного, але головний арбітр Віктор Копієвський скасував його через фол в атаці:

Втім, судді почали переглядати ВАР, що дивно – бо Копієвський свиснув ще до удару, про що свідчать повтори та інтершум:

У підсумку взагалі зафіксували офсайд у Бражка, який стояв на лінії удару:

🔷 Караваєву, який пропускав матч через дискваліфікацію та перебував на трибунах, навряд подобався розвиток подій:

А от травмований Діалло на старті другого тайму був у хорошому гуморі:

🔷 На 52-й хвилині «Динамо» нарешті створило хороший момент, але Буяльський не влучив у нижній кут:

🔷 Згодом команди обмінялися шансами – Бущан потягнув дальній удар Піхальонка, а дніпряни заблокували удар Волошина:

🔷 Перший позитив для «Динамо» у грі – повернення Шапаренка після травми, він вийшов на заміну на 65-й хвилині:

🔷 Ні вихід Шапаренка, ні інші заміни ситуацію не врятували – мінімальна поразка 0:1.

Це перший випадок у поточному розіграші чемпіонату, коли підопічні Луческу пішли з поля без голів (у попередніх турах забивали мінімум 2).

🔷 У «Динамо» тепер 14 пропущених у 8 матчах УПЛ. Також команда втратила статус одноосібного лідера таблиці за втраченими очками – якщо кияни, «Дніпро-1» та «Шахтар» виграють всі перенесені матчі, то матимуть по 24 пункти.

У «Кривбаса» – 23, у «Полісся» – 22. Інтригу замовляли?