Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Звідки не змогли забити нападники збірної України - і звідки забив Караваєв. Парадокс дня

Ще один доказ шедевральності цього голу 🤩

Автор — Semen Novikov 🤠
14 жовтня, 20:14
6

Збірна України перемогла Північну Македонію в матчі відбору на Євро-2024 з рахунком 2:0. Голами відзначилися Георгій Судаков та в самому кінці гри Олександр Караваєв.

Але у нашої команди була ціла купа епізодів для взяття воріт ще до м'яча Караваєва. Збірна України нанесла цілих 7 ударів у площину воріт македонців.

На 11-й хвилині Артем Довбик пробивав з меж воротарського. Голкіпер парирував.

На 15-й хвилині Михайло Мудрик зробив сольний прохід та пробивав метрів з чотирьох, голкіпер теж взяв.

На 41-й хвилині знову Довбик, який бив головою, але м'яч пролетів повз штангу.

І ще один вбивчий момент у Довбика на 51-й хвилині. Забити не вийшло і тут, хоча Артем, ймовірно, перебував у офсайді.

Найгостріший момент Мудрика на 58-й хвилині, який знову на себе узяв воротар.

Удар Романа Яремчука на 86-й хвилині, який знову взяв на себе Дмитрієвський.

А вже на 87-й хвилині матчу вийшов захисник Динамо Олександр Караваєв - і наочно показав, як треба забивати Північній Македонії.

«У мене був момент, бачив, що можу обіграти гравця. А потім подивився, хотів віддати передачу, шукав гравця. Бачу, що Ярема не встигає, а воротар робить крок вліво. Так вийшло, що забив», – описав свій гол Караваєв.