Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/🤬 18 років тому стався один із найскандальніших матчів в історії «Динамо»
Відео

🤬 18 років тому стався один із найскандальніших матчів в історії «Динамо»

Перший скасований матч в історії Ліги Чемпіонів 💡

Автор — Julia Hrabova
15 вересня, 13:17
1

У 1 турі групового етапу Ліги Чемпіонів сезону 04/05 зустрічалися «Рома» та «Динамо». Здавалося б, що може йти не так? Так, матч дуже важливий, суперники рівні, але такого розвитку подій ніхто не очікував.

У першому таймі римським тифозі здалося, що арбітр матчу судить їхню команду неправильно, а всі рішення приймає на користь клубу з Києва. Підігріла ситуацію червона картка, показана Філіпу Мексесу за брудну гру відразу після свистка на перерву.

Ідучи в підтрибунне приміщення, лоб судді матчу зустрівся з монетою, яка розбила йому голову.

Після таких метаморфоз зі своїм обличчям арбітр скасував гру, а римський клуб зазнав технічної поразки 0:3.