Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/Тотальна перевага «Динамо» у матчі проти «Аріса» (!) Назар Волошин забив дубль і додав ще 2 голи на користь киян
Відео

Красиве завершення поєдинку 😍

Автор — Julia Hrabova
16 липня, 20:56
Тотальна перевага «Динамо» у матчі проти  «Аріса» (!) Назар Волошин забив дубль і додав ще 2 голи на користь киян

Сьогодні, 16 липня, «Динамо» зіграло контрольний матч проти «Аріса». На 42-й хвилині капітан киян Сергій Сидорчук самотужки відібрав м'яч в кіпрян, а потім забив гол у їхні ворота. Перший тайм закінчили з рахунком 1:0

На 48-й хвилині відразу після початку другого тайму Беніто забив крутий гол у ворота суперників (2:0).

А на 88-й та 90+1-й хвилині відбулась справжня магія від Назара Волошина. Він забив два м'ячі поспіль у ворота кіпрського клубу.

Перший гол вінгера за подачі Караваєва:

Красиве завершення поєдинку другим голом від Волошина:

Під кінець матчу почалась сильна злива, але вона не завадила киянам тотально перемогти у цьому спарингу.