Tribuna/Футбол/Блоги/Динамо-Онлайн/«Динамо» повністю розгромило «Вольфсбергер»: вісім голів у ворота австрійців! Показали, як уміють грати

Є аж два дублі: один від Кабаєва, інший від Беніто 🔥

Автор — Julia Hrabova
8 липня, 21:58

Сьогодні, 8 липня, «Динамо» провело матч на літніх зборах проти «Вольфсбергера».

Голи: 1:0 – 6' Лєднєв, 2:0 – 26' Кабаєв, 3:0 – 47' Шепелєв, 4:0 – 58' Кабаєв, 5:0 – 68' Беніто, 6:0 – 87' Ярмоленко, 7:0 – 89' Буяльський , 8:0 – 90' Беніто .

Уже на 6-й хвилині Богдан Лєднєв відкрив рахунок неймовірним голом у ворота австрійців:

А на 26-й хвилині Владислав Кабаєв забив гол за допомогою результативної передачі Лєднєва:

На 47-й хвилині Володимир Шепелєв відразу після початку другого тайму забив потужний гол у ворота суперників:

Владислав Кабаєв на 58-й хвилині оформив дубль і рахунок став 4:0:

А на 68-й хвилині голом відзначився Беніто (5:0) і відрив став просто нереальним:

87-ма хвилина запам'яталась голом легендарного Андрія Ярмоленка, для якого це був перший матч за «Динамо» після повернення:

На 89-й хвилині Буяльський забив сьомий гол, а Андрій Ярмоленко відзначився результативною передачею:

Ще одним дублем відзначився Беніто, який на 90-й хвилині забив у ворота австрійців 8-й гол і поставив крапку у цьому матчі: