Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Потрапило в трансляцію: емоційний тайм-аут «Старого Луцька» в півфіналі Кубка України
Відео

Потрапило в трансляцію: емоційний тайм-аут «Старого Луцька» в півфіналі Кубка України

Волиняни на той момент вже програвали та шукали шляхи для порятунку.

9 березня, 20:20

«Дніпро» став другим фіналістом Кубка України, здолавши «Старий Луцьк» із рахунком 71:59.

Волиняни зуміли дати хороший бій дніпрянам, навіть вигравши в них першу чверть. У третій 10-хвилинці, коли «Старий Луцьк» вже програвав та шукав шляхи для порятунку ситуації, у трансляції показали емоційний тайм-аут команди.

У головних ролях – Дмитро Чайковський та Олександр Кольченко, актори другого плану – Володимир Коцько та Маркіз Джексон.

Як виглядає тайм-аут півфіналіста Кубка в один із найнапруженіших моментів матчу: