Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Буренко закинув більше триочкових, ніж усі гравці «Прометея» разом. Зокрема влучив елегантний баззер на рівний рахунок

Міг врятувати «Київ-Баскет» у півфіналі, але не вдалося.

9 березня, 17:20

«Прометей» переміг «Київ-Баскет» та став першим фіналістом Кубка України з баскетболу. Підопічні Олександра Пащенка, що грають сезон у Вищій лізі, здолали суперлігівського суперника із рахунком 89:82.

Триматися в грі столичній команді допомагав зокрема хороший баскетбол у виконанні Павла Буренка. Він став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 27 очок, влучивши п'ять триочкових кидків.

До прикладу, на рахунку всіх інших гравців «Київ-Баскета» – чотири влучання з-за дуги. А баскетболісти «Прометея» реалізували лише три дальніх кидки в цьому матчі.

Один триочковий Павла Буренка вийшов особливо епічним – під сирену про завершення третьої чверті на рівний рахунок.

Щоправда, заключну 10-хвилинку «Київ-Баскет» виграти не зумів, поступившись у матчі.