Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Матч «Говерла» – «Кривбас» був дуже напруженим – не дивіться на підсумковий рахунок. Дісталося навіть техніці 🤦
Відео

Але вона, схоже, пережила інцидент.

Автор — Андрей Белик
21 грудня, 18:17

«Говерла» здолала «Кривбас» у домашньому баблі Суперліги – впевнено за рахунком (80:64), але три стартові чверті були супернапруженими.

Значну частину матчу криворізька команда навіть вела у рахунку – втім, для першої перемоги у сезоні підопічним Олександра Ворони не вистачило концентрації та вогню у заключній чверті, у якій «Кривбас» поступився 7:26.

Дісталося у цьому матчі навіть техніці – наприкінці третьої чверті захисник «Кривбасу» Олександр Бречка влучив м’ячем прямісінько у монітор системи для перегляду відеоповторів:

Але монітор, схоже, цей інцидент пережив – а Бречка у підсумку провів один зі своїх найкращих матчів у сезоні (19 очок, чотири підбирання та асист), хоча й зробив чотири втрати.