Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/😱Жорсткий фол легіонера ледь не спровокував сутичку на майданчику під час матчу Суперліги
Відео

😱Жорсткий фол легіонера ледь не спровокував сутичку на майданчику під час матчу Суперліги

Олександру Тіщенку довелось вмикати п'яту швидкість, щоб заспокоїти партнера.

Автор — DRose
3 листопада, 15:46

3 листопада «Політехніка» перемогла «Кривбас» в матчі Суперліги у рамках дніпровського баблу з рахунком 88:68.

Майже за сім хвилин до кінця матчу Дмитро Мартинов хитнув легіонера львів'ян Джакора Нельсона та пішов у фарбу, але гравець «Політехніки» навмисне сфолив на гравці команди суперників та трохи перестарався. Баскетболіст впав та ледь не отримав серйозну травму.

Мартинов відразу встав та хотів вже спровокувати сутичку з американським баскетболістом, але його партнер по команді Олександр Тіщенко встиг зупинити його. Легінер відразу вибачився за свій вчинок.

Після перегляду моменту судді дали американському гравцю команди із Львова неспортивний фол, а Дмитру Мартинову – технічний.

Джакор Нельсон став найрезультативнішим гравцем матчу. Він набрав 31 очко, чотири підбирання та дев'ять передач за 34 хвилини на майданчику. Гравець «Кривбасу» набрав шість очок та три підбирання за 31 хвилину на майданчику.