Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Нельсон з «Політехніки» вколотив розкішний данк після свого ж перехоплення. Його статистика проти «Біпи» – 🤩🔥
Відео

А інший легіонер Девіс пізніше підтримав флешмоб партнера.

22 жовтня, 20:10
1

«Політехніка» здобула свою другу перемогу в сезоні Суперліги, здолавши одеську «Біпу» в останньому матчі домашнього баблу, який проходив у Львові.

Команда Ярослава Зубрицького здобула перемогу із рахунком 91:80, а найкращим гравцем матчу став американський легіонер Джакор Нельсон, на рахунку якого 29 очок, шість підбирань, сім передач, п'ять перехоплень, 8/9 штрафних та 10 точних кидків з гри (із 17 спроб).

А ще Нельсон відзначився топовим данком після свого ж перехоплення у першій чверті матчу.

Його флешмоб підтримав інший американський гравець львівського клубу Квентін Девіс. Він у другій чверті отримав передачу від Нельсона та недовго думаючи пішов ставити згори.