Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Легіонер «Політехніки» показав жест «надто маленький» лідеру «Будівельника» – згодом поплатився за це

Патрік Беверлі схвалює.

Автор — DRose
20 жовтня, 21:42
1

20 жовтня «Будівельник» переміг «Політехніку» у матчі Суперліги з рахунком 92:81.

Під час швидкої атаки у першій чверті американський легіонер львівської команди Джакор Нельсон набрав два очки через гравця киян Максима Луценка та показав провокаційний жест «надто маленький», який означає те, що опонент не здатен захищатися проти нього.

Після вдалої для «Політехніки» першої чверті (на піку їхня перевага сягали 12 очок), за яку Джакор набрав 10 залікових балів, кияни перебрали ініціативу і впевнено забрали гру.

Баскетболіст «Політехніки» Нельсон загалом набрав 22 очки, чотири підбирання та шість передач за 33 хвилини на майданчику.

Напевно, найбільш відомий баскетболіст, який полюбляє показувати цей жест – це гравець НБА Патрік Беверлі. 👇

Наступний матч «Будівельник» проведе з «Рівним» 21 жовтня у рамках львівського баблу.