Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Момент, після якого все стало зрозуміло. Хорватія закрила матч проти України топовим хайлайтом
Відео

Момент, після якого все стало зрозуміло. Хорватія закрила матч проти України топовим хайлайтом

Ідеальна командна робота 🔥

18 серпня, 19:25
1

Хорватія перемогла Україну з рахунком 85:70 у матчі півфіналу олімпійської пре-кваліфікації та вийшла до фіналу турніру, де зустрінеться із переможцем пари Швеція – Туреччина.

Збірна Хорватії була лідером протягом майже усього матчу, але то відривалася у рахунку на 10+ очок, то знову підпускала Україну максимально близько.

Момент, який став остаточним «даґґером», так званим кидком, що закриває усі питання стосовно переможця, відбувся за 4 хвилини до кінця четвертої чверті. 29-річний бігмен Даріо Шарич, що цього літа став гравцем «Голден Стейт», дуже вміло віддав пас на Маріо Хезоню, який упіймав його в повітрі та поставив потужний данк.

Хезоня став найрезультативнішим гравцем матчу, набравши 22 очки та здійснивши 5 підбирань. Шарич відзначився 18 очками та 8 підбираннями. А Івіца Зубац завершив матч із 20 очками, 7 підбираннями та 2 блок-шотами.