Tribuna/Баскетбол/Блоги/На уровне и под эгидой/Шалена кінцівка, яка коштувала Україні U-20 шансу на камбек проти Швеції – втрата у вирішальному володінні та два фоли Бринюка

Емоції зашкалювали 🤯

9 липня, 10:20
1

Збірна України поступилася Швеції у другому матчі молодіжного Євробаскета U-20 у Дивізіоні Б.

Під час матчу Україна мала перевагу «+22» і навіть за 5 хвилин до завершення четвертої чверті вела «+15», але розгубила цю перевагу. За 32 секунди до кінця підопічні Дмитра Забірченка вже програвали 80:81 та саме їм довелося проводити «атаку на камбек».

Саме у вирішальній атаці, де збірна України могла знову вийти вперед, сталося абсолютне шаленство. Олександр Кобзистий втратив м'яч (ця втрата стала для нього п'ятою в матчі), шведи розпочали швидку контратаку, в якій порушив правила Богдан Бринюк.

Арбітри виписали йому неспортивний та технічний фол – шведи отримали три штрафних кидки, а Бринюк достроково завершив матч та пішов у підтрибунку, ледь стримуючи свої емоції.

У підсумку шведи реалізували ще два штрафних та встановили підсумковий рахунок матчу – 80:83 не на користь України.

Підопічні Дмитра Забірченка зіграють ще два матчі в рамках групового етапу Євробаскета в Дивізіоні Б – проти Азербайджану та Косова. Збірна України U-20 все ще зберігає шанси на вихід у плей-оф, де зможе поборотися за підвищення у класі.

Скриншоти: ютуб-канал FIBA