Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Сохан мав шанс закинути абсолютно відкритий триочковий. Те, що трапилося далі, краще не показувати баскетболістам

Ну як так, Джеремі? 🫣

Блог — Rim Protection
29 грудня, 13:00
5

«Сан-Антоніо» перервав серію із п'яти поразок поспіль, здобувши перемогу над «Портлендом» у матчі регулярного чемпіонату НБА із рахунком 118:105.

Головна зірка та перший номер драфту НБА 2023 року Віктор Вембаньяма встановив у цьому матчі унікальне досягнення, ставши першим гравцем в історії ліги, який набрав 30 очок та сім блок-шотів менш ніж за 30 хвилин.

Непоганий матч також провів Джеремі Сохан, який набрав 16 очок, зробив шість підбирань та віддав три асисти.

Однак не обійшлося і без курйозів. Джеремі спробував закинути триочковий у заключній чверті зустрічі: отримав м'яч та опинився абсолютно сам на триочковій дузі – найближчий суперник був у кількох метрах від поляка. І ось що трапилося потім: