Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/😱 Ви тільки погляньте на цей захист! 57-й пік драфту заблокував у овертаймі власника найбільшого контракту в історії НБА

Джейлен Браун не зумів набрати два очки через новачка 👀

Блог — Rim Protection
20 грудня, 10:00
3

«Бостон» поступився в овертаймі «Голден Стейт» із рахунком 126:132. У так званому ремейку фіналу НБА 2022 року «ГСВ» вдалося зупинити найкращу команду Сходу, перервавши її серію із п'яти поспіль перемог.

Напружений матч затягнувся на овертайм, у самому кінці якого «Селтікс» прибив Стефен Каррі.

Однак ще до цього, коли «Бостон» намагався не відпустити суперника та зачепитися за перемогу, в матчі стався дуже курйозний епізод, коли власник найбільшого контракту в історії НБА Джейлен Браун із «Селтікс» не зміг набрати два очки через новачка сезону Трейса Джексона-Девіса, який на драфті-2023 був обраний під загальним 57-м номером (тобто у підвалі другого раунду).

Джексон-Девіс вдало заблокував прохід Брауна, накривши його спробу під кошиком.