Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Халібертон влучив триочковий у клатчі та відсвяткував його жестом Лілларда

Блог — Rim Protection
Автор — DRose
8 грудня, 08:21
1

8 грудня «Індіана» перемогла «Мілвокі» у півфіналі внутрішньосезонного турніру НБА за рахунком 128:119.

На останній хвилині поєдинку зірковий розігруючий «Пейсерс» Тайріз Халібертон закинув розкішну трійку зробив різницю у вісім очок. Після моменту він показав жест Деміана Лілларда «Dame Time».

Зірковий баскетболіст «Бакс» прокоментував цей момент після поєдинку:

«Треба бути готовим до такого, треба приймати такі речі. Скільки разів я робив це з іншими людьми, так що не можу засмучуватися і злитися, коли подібне робить хтось інший. Вважаю також, що це знак поваги та визнання, знання суперником моєї історії та того, що я роблю. Загалом, я ніби не заперечував проти цього.

Я також знаю, що, коли у вас настає такий класний момент, краще бути скромнішим. Адже ніколи не знаєш, як повернеться ситуація наступного разу.

Я поважаю це. Не думаю… Після гри ми потиснули один одному руки. Мене це не вивело з рівноваги», – сказав Ліллард.

Халібертон набрав 27 очок, сім підбирань та 15 передач за 37 хвилин на майданчику. Ліллард – 24 очки, сім підбирань та сім передач за 42 хвилини.