Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Завірусилося у мережі. Незадрафтований гравець «Лейкерс» обдурив Леня винахідливим мувом

Автор — DRose
12 жовтня, 10:55
1

12 жовтня «Лейкерс» зіграли проти «Сакраменто» у передсезонному матчі.

У соцмережі завірусився кумедний момент з гри. Український центровий Олексій Лень захищався проти баскетболіста з Лос-Анджелеса Алекса Фаджа, «озерник» зробив фейковий пас і обіграв нашого бігмена. Фадж набрав легкі два очки, а лава «Лейкерс» була приголомшлива фінтом молодого виконавця.

Команда з Лос-Анджелеса перемогла «Кінгс» з рахунком 109:101. Фадж набрав чотири очки та два підбирання за вісім хвилин на майданчику. Лень – два очки, два підбирання та дві передачі також за вісім хвилин на паркеті.

20-річний гравець виставляв свою кандитатору на драфт НБА-2023, але не був вибраний жодною командою ліги. Влітку «Лейкерс» підписали з баскетболістом двусторонній контракт.

У попередньому сезоні Лень за «Сакраменто» зіграв за 26 матчів у регулярному чемпіонаті, набираючи в середньому 1,7 очка, 2,3 підбирання та 0,5 асиста за гру. Також Олексій провів усі сім матчів у плей-оф із середнім показником 2,7 очка, 2,9 підбирання і 0,1 асиста за зустріч.