Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/HoopsHype дослідили, хто став найкращим гравцем збірної США на ЧС-23. Не Едвардс, який потрапив у символічну збірну

Він лише другий 👀

Блог — Rim Protection
10 вересня, 20:50

Збірна США поступилася Канаді в матчі за бронзу та залишилася без медалей. Вперше в історії США не зуміли взяти медалі на двох чемпіонатах світу поспіль.

Однак один із гравців збірної США потрапив до символічної п'ятірки найкращих баскетболістів турніру – це молода зірка «Міннесоти» Ентоні Едвардс.

Портал HoopsHype порахувавши за своєю системою, навів свою статистику щодо того, хто ж став найкращим баскетболістом збірної США на чемпіонаті світу-2023.

І ним виявився Мікел Бріджес, який перевів той самий бронзовий фінал з Канадою в овертайм, набравши чотири очки за чотири секунди.

Ентоні Едвардс тут лише другий, а замикає топ-3 – Остін Рівз.