Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Друга п'ятірка збірної США краща за стартову. ФІБА представила статистику, яка це доводить

Показуємо, у чому саме це проявляється.

Блог — Rim Protection
7 вересня, 22:55

ФІБА опублікувала статистику найкращих п'ятірок на ЧС-2023 (серед команд, що вийшли до півфіналу турніру). Важливою умовою було те, щоб усі представники представлених п'ятірок зіграли одночасно на турнірі щонайменше 15 хвилин.

Топ-3 склади на ЧС-23 за показником «+/-» у перерахунку на 40 хвилин:

Гілджес-Александер, Дорт, Брукс, Барретт, Пауелл (Збірна Канади) – 49,6;

Халібертон, Рівз, Інгрем, Банееро, Портіс (Збірна США) – 45,6;

Брансон, Едвардс, Бріджес, Харт, Джексон (Збірна США) – 45,1;

Шай Гілджес-Александер, Лу Дорт, Діллон Брукс, Ар Джей Барретт і Дуайт Пауелл в силах переграти своїх супротивників майже на 50 очок за 40 хвилин.

Збірна США на ЧС-2023 вразила своєю глибиною складу. Друга п'ятірка команди, у складі Халібертона, Рівза, Інгрема, Банкеро та Портіса, демонструє вражаючу ефективність, набираючи на 45,6 очок за 40 хвилин більше, ніж суперники.

Тоді як п'ятірка Брансон-Едвардс-Бріджес-Харт-Джексон, яка є стартовою, набирає на 45,1 очко більше за суперників, що дещо менше, ніж їхні ж партнери по команді.

Халібертон, Рівз, Інграм, Банчеро, Портіс (Збірна США) – 61,4;

Друга п'ятірка збірної США у перерахунку на 40 хвилин також набирає більше очок, ніж стартовий склад команди, та пропускає менше очок від суперників.

За статистикою, представленою ФІБА, помітно, що друга п'ятірка США виявилася ефективнішою за першу п'ятірку команди.

На чемпіонаті світу головний тренер американської збірної Стів Керр змінює гравців на паркеті переважно п'ятірками, не змінюючи формації та склади, у яких грає його команда, точково, замінюючи одного гравця. Саме тому на прикладі США можна найкраще прослідкувати різницю між номінально стартовою та другою п'ятіркою команди.

Збірна США перемогла Італію у чвертьфіналі та зіграє у півфіналі ЧС-2023 проти Німеччини. Матч розпочнеться 8 вересня о 15:40 – трансляція на Courtside1891 та Youtube-каналі XSPORT.