Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Канада могла витягнути матч із Бразилією хоча б у овертайм. Їй не вистачило буквально однієї десятої секунди 😱
Відео

Лу Дорт міг стати героєм матчу, але не склалося.

Блог — Rim Protection
1 вересня, 19:40
1

Бразилія створила один із найяскравіших апсетів цього баскетбольного ЧС, перегравши Канаду в матчі другого групового етапу (69:65).

Тепер у групі L в усіх команд однакова кількість перемог та поразок (3/1) і чвертьфіналісти ЧС-2023 із цієї групи визначатимуться у очних протистояннях між командами у другому турі. Бразилія змагатиметься за вихід із Латвією, а Канада – із Іспанією.

Але такого результату матчу та закрутки у групі могло б не бути, якби Лу Дорт встиг викинути м'яч у клатчі до того, як у Канади завершиться час на атаку. Дорт реалізував триочковий за 44 секунди до завершення матчу та за рахунку 60:62 не на користь своєї збірної.

Але занадто пізно – випустив м'яч з рук буквально на одну десяту секунди пізніше, ніж було дозволено.

Влучання не зарахували, а Канада так і не змогла врятувати матч.