Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Ліванці вкрали серця фанатів у матчі проти Франції: мучили французів усі 40 хвилин матчу і навіть знаходили час на хайлайти

Браво, Ліван 👏

Блог — Rim Protection
29 серпня, 15:25
1

Франція у третьому турі першого групового етапу ЧС-2023 таки вистраждала свою першу перемогу на турнірі.

Із рахунком 85:79 французи перемогли збірну Лівану, яка не просто чинила гідний спротив супернику, а навіть виграла дві чверті – першу (20:19) та третю (22:20).

Героєм матчу у Лівану був Ваель Аракджі, який завершив зустріч із 29 очками, 21 з яких набрав у першій половині (з реалізацією кидків у 90%).

Причому ліванці навіть знаходили час на хайлайти. Зацініть ось це фастбрейк у виконанні Ел Дарвіча та Зейнуна:

Але сил, аби дотиснути збірну Франції та завдати їй третю поспіль поразку на ЧС-2023 – забракло. Втім, перемога для французів вже нічого не означає – підопічні Венсана Колле вилетіли із боротьби за медалі та продовжать виступи у турнірі за 17-32 місця.