Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Джош Гідді при «-3» на останніх секундах хотів врятувати Австралію кидком зі своєї половини – і на ньому, здається, порушили правила
Відео

Австралію пограбували в матчі з Німеччиною?

Блог — Rim Protection
27 серпня, 13:40
1

Збірна Німеччини перемогла Австралію з рахунком 82:85 у другому матчі першого групового етапу ЧС-2023.

Доля матчу вирішувалася на останніх секундах – німці за рахунку 83:82 на свою користь взяли тайм-аут, потім закинули з-під кошика, а Австралію вже при «-3» на останніх секундах намагався врятувати Джош Гідді. Гравець «Оклахоми» виконав кидок зі своєї половини майданчика, але на ньому, здається, таки порушили правила.

Якби арбітри зафіксували порушення правил на Гідді, то австралієць мав би виконати три штрафних кидки. І якби Джош реалізував усі спроби, то перевів би матч у овертайм, встановивши на табло рахунок 85:85.

Але фол не зафіксували, а отже переможцем зустрічі в основний час стала збірна Німеччини – 85:82.

Що особливо цікаво – у офіційній трансляції ФІБА не показали повтору останнього суперечливого епізоду із нібито порушенням правил на Гідді.

Перед цим Джош Гідді, до речі, виконав дуже видовищний постер-данк.

Як гадаєте, чи був у цьому моменті фол та чи мали австралійці пробивати штрафні кидки?