Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Не дивилися фінал НБА наживо? Не біда - ось відео, що пояснить все за 24 секунди
Відео

Дуже характерний момент.

Блог — Rim Protection
Автор — Андрей Белик
13 червня, 07:10
1

«Маямі» програв фінальну серію плей-оф НБА з рахунком 1-4 - але не був би самим собою, якби не створив «Денверу» проблеми тоді, коли усі очікували комфортної перемоги «Наггетс» у домашньому пʼятому поєдинку.

Втім, у «Хіт» банально не вистачило сил на сенсаційну перемогу. Навіть попри 13 поспіль очок у заключній чверті від Джиммі Батлера (хоча загалом зустріч він провів дуже невиразну, кинувши 5/18 з гри та зробивши втрату у вирішальному володінні на останній хвилині) та цілком пристойну гру у захисті - 94 набраних очки стали найгіршим показником для «Денвера» в цьому плей-оф і лише другим випадком, коли Нікола Йокич та його банда не пробили сотню.

Момент, який найбільш яскраво ілюструє пʼятий матч і всю фінальну серію загалом, трапився у середині заключної чверті. Аарон Гордон у дуже ефектному стрибку накрив Кайла Лаурі під час виконання ветераном середнього кидка (не забувайте, що форвард брав участь у найкращих данк-контестах в історії, хоч і не виграв жодного), а у відповідь Джамал Мюррей дуже впевнено поклав свій мʼяч:

Пʼяту зустріч захисник «Наггетс» завершив з 14 набраними очками, вісьмома підбираннями та вісьмома асистами, зробивши важливий внесок в історичну перемогу команди.