Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Такий різний клатч від лідерів: Тейтум припустився трьох втрат за три хвилини, а Батлер закинув епічний переможний триочковий
Відео

Форвард «Бостона» просто стрибнув із м'ячем у одному з володінь 👀

Блог — Rim Protection
18 травня, 09:44
6

«Бостон» поступився «Маямі» у першому матчі серії фіналу Сходу із рахунком 116:123. «Хіт» вже втретє у цьогорічному плей-оф виграли перший матч серії, хоч і всі протистояння розпочинали на виїзді.

Матч цілком міг бути куди ближчим, адже завершувався у нервовому клатчі. Однак лідер «Бостона» Джейсон Тейтум повністю провали останню чверть зустрічі. Хоч він і завершив матч із 30 очками, за останні 12 хвилин він не просто не відзначився жодним точним кидком, а навіть не виконав жодної спроби.

А під кінець матчу примудрився тричі втратити м'яч за три хвилини - у останньому володінні взагалі просто стрибнув із м'ячем, що, звісно ж, правилами заборонено.

Натомість Джиммі Батлер навпаки зіграв дуже потужно та видав елітну кінцівку. Саме він став автором так званого «даґґера», точного кидка, який знімає усі питання щодо переможця матчу. Лідер «Маямі» закинув триочковий через Малкольма Броґдона на останніх секундах володіння за хвилину до фінальної сирени.

«Маямі» тепер лідирує в серії з рахунком 1-0. Другий матч, також домашній для «Бостона», буде зіграно 20 травня.