Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/130-кілограмовий Ембіід наступив на голову Гранту Вільямсу. Відео, від перегляду якого стає боляче

На щастя, обійшлося без серйозних наслідків.

Блог — Rim Protection
6 травня 2023, 10:29
3

«Філадельфія» у першому домашньому матчі серії другого раунду плей-оф НБА поступилася «Бостону» (102:114, 1-2 у серії).

У заключній чверті матчу центровий господарів Джоел Ембіід, який напередодні гри отримав свою нагороду MVP, випадково наступив на голову гравцеві «Бостона» Гранту Вільямсу.

130-кілограмовий лідер «Сіксерс» не зміг втримати рівновагу та впав на паркет, зачепивши голову суперника, коли намагався втриматися на ногах.

Після інциденту він підійшов до Вільямса та вибачився, пояснивши, що не бачив, куди стає та не мав можливості поставити ногу в інше місце. Грант запевнив Ембііда, що із ним все добре, він не тримає зла і це просто баскетбол у плей-оф.

Вільямс за 23 хвилини не набрав жодного очка, зробив 4 підбирання, 1 передачу та 2 блок-шоти. Ембіід відзначився 30 очками, 13 підбираннями, 3 асистами та 4 блок-шотами.

Четвертий матч серії буде зіграно сьомого травня.