Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Карма наздогнала миттєво. Грант Вільямс сказав Мітчеллу, що реалізує обидва штрафних у кінці матчу, але двічі промахнувся

Це коштувало «Бостону» перемоги.

Блог — Rim Protection
7 березня 2023, 09:31
1

«Клівленд» переміг «Бостон» у овертаймі в матчі регулярного чемпіонату НБА. Матч закінчився із рахунком 118:114 на користь «Кавальєрс».

«Селтікс» вдруге поспіль поступилися у овертаймі – до цього вони не змогли впоратися із «Нью-Йорком».

Щоправда, «Бостон» міг і не піти у додаткову 5-хвилинку, а здобути перемогу в основний час. За рахунку 109:109 та 0,8 секунди до кінця четвертої чверті Грант Вільямс виконував два штрафних. Перед тим, як вийти на лінію, він звернувся до лідера «Клівленда» Донована Мітчелла та сказав йому, що реалізує обидва кидки.

Однак Вільямс двічі промахнувся та залишив рахунок рівним, а вже у овертаймі «Кавальєрс» здобули перемогу. Загалом же «Селтікс» втратили 14-очкову перевагу у четвертій чверті.

Грант Вільямс закінчив матч із 12 очками та 4 підбираннями. Найрезультативнішим гравцем «Бостона» став Джейлен Браун, який набрав 32 очки, зробив 13 підбирань та 9 асистів. Джейсон Тейтум матч пропускав.

Донован Мітчелл відзначився 40 очками, 11 підбираннями та 4 результативними передачами.