Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/«Він не може мене стримати». Морент шаленів після влучань з фолом проти «Фінікса» – познущався над Сейбеном Лі, покричав в обличчя Ейтону

Як вам така поведінка Джа?

Блог — Rim Protection
17 січня 2023, 16:44
1

Розігруючий «Мемфіса» Джа Морент відзначився кількома влучанням із фолом у матчі регулярного чемпіонату НБА проти «Фінікса», який «Гріззліс» виграли із рахунком 136:106.

У третій чверті Джа закинув два очки із фолом через захисника «Санз» Сейбена Лі, а опинившись на паркеті показав пальцем на суперника та сказав «Він не може мене стримати».

Ще один епічний «енд ван» у тій же третій чверті Морент виконав, коли правила на ньому порушив центровий Деандре Ейтон. Джа після цього епізоду демонстративно закричав прямо в обличчя супернику.

Джа Морент відзначився у матчі проти «Фінікса» 29 очками та 7 асистами, а його «Мемфіс» здобув 10 перемогу поспіль.