Tribuna/Баскетбол/Блоги/Rim Protection/Феноменальний Джа Морент: настріляв 49 очок проти «Рокетс», встановив кілька рекордів франшизи

Знову переписує історію «Мемфіса».

Блог — Rim Protection
22 жовтня 2022, 09:45

«Мемфіс» стартував у НБА з двох перемог, а Джа Морент – з унікальних досягнень та нових рекордів.

Виїзний матч проти «Рокетс» підопічні Тейлора Дженкінса виграли не без проблем – програвали після третьої чверті, зробили солідний ривок у четвертій та здолали суперника 129:122. Головним героєм матчу став, звісно ж, Джа Морент. Тільки погляньте на цю статистику:

49 очок (17/26 з гри, де 3/6 – триочкові), 8 асистів, 4 підбирання, 2 блоки та перехоплення за 31 хвилину на майданчику.