Всі новини

Доротея Вірер повернеться до збірної Італії з біатлону на 6-й етап КС в Антгольці

15 січня, 22:52

Став відомий склад збірної Італії з біатлону на 6-й етап Кубка світу в Антгольці.

Жіноча команда провела 2 заміни – замість Ханни Аухенталлер та Беатріче Трабуккі у змаганнях візьмуть участь 20-річна дебютантка Сара Скаттоло, яка здобула срібну медаль у спринті в Ріднау, і дворазова володарка Великого кришталевого глобуса Доротея Вірер.

Отже, на 6-му етапі в Антгольці бігтимуть Ліза Віттоцці, Самуела Комола, Ребекка Пасслер, Мікела Каррара, Сара Скаттоло та Доротея Вірер.

Чоловіча збірна Італії йде 4-ю в заліку Кубка націй, жіноча займає 5-ту сходинку.

У Рупольдингу Томаззо Джакомель завоював 1-шу медаль Кубка світу 2023/24 для Італії зайнявши 2-ге місце у спринті. Після 5-го етапу він займає 10-ту позицію у загальному заліку Кубка світу.

Серед жінок найвищу позицію займає Ліза Віттоцці, яка йде 3-ю після Тандреволл та Брезаз-Буше.