Всі новини

Олександр Ворона: «Якщо ти кохаєш баскетбол, то для тебе баскетбол – це гра, у неї потрібно грати, а не працювати»

21 грудня, 20:50

Головний тренер «Кривбаса» Олександр Ворона прокоментував поразку від «Говерли» (64:80) у Суперлізі, яка стала для його команди 12-ю поспіль.

«Емоції… Вчора дві чверті, сьогодні три – якщо так далі піде, то, може, будемо весь матч грати добре під тиском. Дуже організована команда у «Говерли», дожали нас у кінці, у четвертій чверті, і ми розвалилися. Ні тайм-аути, ні заміни не змогли змінити малюнок гри. Будемо працювати, помилок дуже багато, але потрібно з цим щось робити. Це вже моя відповідальність як тренера – на тренуваннях чи щось змінити у складі та добавити напрацювання на тренуваннях.

На жаль, для мене, та й для усіх вболівальників з Кривого Рогу [не можемо здобути першу перемогу у сезоні]. Я бачив усі матчі «Кривбасу» у сезоні, і ці дві гри в івано-франківському баблі – перші, у яких ми увійшли в клатч-тайм.

Це досвід для всіх гравців, для наших гравців це особливий досвід, його потрібно отримати. Так, на жаль, десь є негативні емоції, але це досвід. Так, можна опустити руки – усе пропало, посипати голови попелом. Але ні – ми винесли урок і будемо працювати далі.

Завтра для мене вперше буде третя гра [за три дні] у баблі, я ніколи не грав таким чином, тож подивимось. Так, скорочена ротація, але це баскетбол. Якщо ти кохаєш баскетбол, то для тебе баскетбол – це гра, у неї потрібно грати, а не працювати. Тому що працювати… Якщо ти виходиш просто працювати, то не відчуваєш емоцій, які потрібні. А ось у таких двох матчах, як вчора та сьогодні, на цих емоціях потрібно вчитись», - сказав Ворона.