Всі новини

Бахрейн, Камерун, Польща та Хорватія виграли попередні кваліфікаційні турніри Олімпіади-2024 з баскетболу

20 серпня, 21:55
4

Збірні Бахрейну, Камеруну, Польщі та Хорватії з баскетболу виграли попередні кваліфікаційні турніри Олімпіади-2024.

Камерун у фіналі африканської зони обіграв Сенегал з рахунком 80:74.

Бахрейн в азійській зоні став першим у групі на шість команд, вигравши всі п’ять матчів.

Польща у фіналі першого європейського пре-кваліфікаційного турніру обіграла Боснію та Герцеговину з рахунком 76:72.

Хорватія перемогла Туреччину у фіналі другого пре-кваліфікаційного турніру - 84:71.

П’ятий переможець попередніх кваліфікаційних олімпійських турнірів визначиться у ніч на 21 серпня в американській зоні у матчі між Аргентиною та Багамськими островами.

Ці 5 команд зіграють в основній кваліфікації ОІ наступного року, де 24 команди розіграють 4 путівки на Олімпіаду. Ще 19 команд доберуть серед тих, хто не потрапить на Олімпіаду через чемпіонат світу.