Video

Матч Євроліги «Реал» - «Партизан» не дограли через масову бійку гравців

28 квітня 2023, 08:34
4

Другий матч серії плей-оф Євроліги між «Реалом» та «Партизаном» звершився масовою бійкою гравців.

За 1:40 до завершення четвертої чверті за рахунку 95:80 на користь гостей розігруючий «Реала» Сергіо Юль жорстко сфолив на Кевіні Пантері. У результаті на майданчику спалахнула сутичка за участю майже всіх гравців обох команд.

Під час бійки Гершон Ябуселе кинув через себе Данте Екзама, Матіас Лессор повалив Джанана Мусу на паркет. Через хвилину після бійки Ябуселе втік із майданчика.

Судді вирішили не догравати матч, оскільки майже всі гравці обох команд були вилучені з майданчика.

«Коли було застосовано дискваліфікацію до тих гравців, які брали участь у сутичці, і тих, хто автоматично отримав вилучення за те, що покинув зону лави для запасних, жодна з команд не мала необхідного мінімуму з двох гравців, які необхідні для завершення гри, тому матч вважається офіційно завершеним з рахунком на момент його зупинки – 80-95 на користь «Партизана», який тепер веде в серії з рахунком 2-0», - йдеться в повідомленні Євроліги.