Всі новини

«Будівельник» – перший український клуб за останні 7 років, який здобув перемогу в плей-оф європейського турніру

7 березня 2023, 22:26
1

Український «Будівельник» здобув перемогу над «Шоле» у першому чвертьфінальному матчі Кубка Європи ФІБА (73:72).

Це перша перемога українських клубів у плей-оф баскетбольних єврокубків з сезону-2015/16.

7 років тому южненський «Хімік» на виїзді здолав румунську «Енергію» з рахунком 84:77 та забезпечив собі перемогу в серії 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА – 2:1.

Серія поразок українських клубів у плей-оф європейських клубних турнірів, яку перервав «Будівельник», складала сім матчів.

У сезоні-2015/16 «Хімік» програв чвертьфінальну серію Кубка Європи ФІБА французькому «Елан Шалону» (0:2), у сезоні-2019/20 «Київ-Баскет» на тій самій стадії змагання двічі поступився турецькій «Каршияці», а у сезоні-2020/21 усі три українських клуби, що вийшли в плей-оф Кубка Європи ФІБА, програли в одноматчевому раунді 1/8 фіналу: «Дніпро» поступився румунській «Ораді», «Київ-Баскет»  ізраїльському «Іроні», а «Прометей» – бельгійському «Монсу».

Нагадаємо, що кияни вийшли у чвертьфінал з другого місця в групі й стали п’ятим українським клубом в плей-оф цього турніру.