Всі новини

Спенсер Дінвідді: «Трей Янг повторював мої рухи та щоразу отримував штрафні»

27 лютого 2023, 19:12

Розігруючий «Брукліна» Спенсер Дінвідді поділився думками про суддівство в матчі проти «Атланти» (127:129).

«Я зробив багато кидків на останніх секундах, але тут потрібні суперзірки. Люди втрачають цей момент.

Якщо хтось спробує штовхнути у спину Кей Ді, арбітри оголосять фол. Якщо Кей Ді скаже «з фолом», вони не дадуть йому технічного.

Усе це змінює хід гри. Зірки можуть лаяти суддів, робити все, що завгодно, їм нічого за це не буде.

Ось де не вистачає суперзірок, особливо у четвертій чверті, коли залишається менш ніж шість хвилин, останні 30 секунд. Якщо вас торкнуться, судді визначать фол.

Трей Янг повторював мої рухи та щоразу отримував штрафні. Вони такі: «Це правда кидок? Ну добре». Таке сталося зі мною чотири рази. Це вісім штрафних кидків.

Ми програли два очки. Трей Янг отримував свої штрафні щоразу», – сказав Дінвідді.