Всі новини

Айнарс Багатскіс: «Хорвати навмисне не влучили штрафний. Вони знали результати матчу в паралельній групі і не хотіли потрапити у чвертьфіналі на Словенію»

11 вересня 2022, 11:12
3

Головний тренер збірної України Айнарс Багатскіс прокоментував випадок, коли в кінцівці зустрічі хорвати навмисне не влучили штрафний за різниці +7 на власну користь, щоб не потрапити на збірну Словенії у чвертьфіналі.

Якби програли в заключному турі групового етапу Хорватії (85:90) з різницею більше семи очок, то отримали б іншого суперника.

В 1/8 фіналу збірна України зіграє з Польщею, а у чвертьфіналі може зустрітись зі Словенією.

«Я лише потім зрозумів, що вони робили. Не чекав нічого подібного. У той момент я навіть засумнівався. Я пам’ятав, що нам можна програти не більше семи очок.

Але коли вони навмисне не влучили штрафний і залишилося ще 26 секунд, починаєш думати: «А, може, це ти десь помилився?». Та виявилося, що хорвати вже знали результати матчу в паралельній групі і не хотіли потрапити у чвертьфіналі на Словенію.

Вони думали на кілька кроків наперед. Не знаю, добре це чи погано. Я ніколи в житті настільки наперед не думав.

Я знаю, що баскетбольний Бог один, і він не має національності. Він усе бачить, і рано чи пізно винагородить твою роботу», - сказав Багатскіс.