Трибуна Статусы / Теннис
0
  Загрузить фотографию
  Добавляйте к статусу теги спортсменов, клубов и турниров. Добавить тег
  Введите # (или №) и несколько первых букв, выберите нужный тег в выпадающем списке.
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Старт першокатегорійника в Болтоні показав, що TeamUsa далеко не однорідна. Втім, так було майже завжди. І після другого кола, коли Майя Джойнт (16) і Бруклін Олсон (9) в сітці залишилися, а Мія Слама і Лексінгтон Рід програли, можна повірити власним "аналізам". Моя "аналітика" заснована на результатах маси турнірів, головним чином, американських. Я намагалася залучити до цієї "аналітики" ... Читать дальше імпортних фахівців, але була цілком благополучно послана займатися своєю справою. З чого зробила висновок, що турніри U14 і їх учасниці - велика біла пляма не тільки для мене. Дійсно, ті, про кого я пишу, - це лише дуже гостра верхівка айсберга. Абсолютна більшість в кінцевому результаті не обере тенісну кар'єру, а значна частина з тих кто обрали тенiс так і залишаться в кращому випадку оббивати пороги третьої сотні рейтингу #WTA.

  Поки ж я сформулюю два постулати з конкретними прізвищами:

  1. Майя Джойнт (16) і Бруклін Олсон (9) гравці для U14 сильні.
  2. Незважаючи на номер посіву в Болтоні Майя грає краще.

  #юниоры
  lvivforu
  lvivforu поделился картинкой - редактирование статуса
  Коли 15-річна пройшлася катком майже по 40-річній
  #Кори Гауфф #уильямс_венера
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  16-рiчна перуанка Дана Гусман була краща за всiх на Кубку Барранкiллi (G1)

  #ITF #юниоры
  Gymnastics
  Gymnastics поделился картинкой - редактирование статуса
  Не самая лучшая игра получилась у Даяны против 1-й ракеты мира #Эшли Барти в финале на турнире в Аделаиде. Однако, это был хороший опыт. На следующей неделе уже первый мейджор в сезоне – Открытый Чемпионат Австралии. Удачи всем нашим девушкам.
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  15-річна китайська дiвчинка Мі Лань займає поки лише 299 місце в рейтингу #ITF. Вона нещодавно дійшла до півфіналу Едді Херру U16, але не зуміла пройти далі третього кола Оранж Боулу U16 і американського Національного Зимового Чемпіонату U18. Зате вона зуміла виграти знаменитий G1 в Коста-Ріці Copa del Café, який в цьому році проходив вже в 56-й раз.

  #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Вже вiдомi усi вiсiм WC до основи #Australian Open

  1. #Полин Парментье (від FFT)
  2. #Коко Вандевей (від USTA)
  3. #На-Лэ Хан (переможець AP PlayOffs)
  4. #Арина Родионова (переможець Aus PlayOffs)
  5. #Астра Шарма (гравець збірної #111 рейтингу WTA)
  6. #Присцилла Хон (гравець збірної №131 рейтингу WTA)
  7. #Лизетт Кабрера (переможець W60 Дарвін і W60 Бендіго)

  . #Сторм Сандерс (переможець W60
  ... Читать дальше Плейфорд і фіналіст Aus PlayOffs) карту в основу не отримала. Замiсть Сторм карту подарували екс-допiнгiстцi
  8. #Мария Шарапова
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Опубліковано перший юніорський рейтинг #ITF в Новому Році. З нього зникли всі, хто народився в 2001 році.

  Цей рейтинг мало що показує, так як його лідери не мають наміру продовжувати грати дитячі матчі, тому слід почекати #Australian Open, де гратимуть нові фаворити.

  А поки зазначу, що в ТОП-100 тільки 4 дівчинки 2005 р.н.

  Під 227-м номером помічена Нікола Бартункова. Вона єдина в ТОП-300
  ... Читать дальше народилася в 2006 році. У четвертій сотні розмістилися її ровесниці Клервi Нгуну і Вікторія Мбоко. Ця трійка - безумовні фаворитки Les Petis As. Четвертою (а точніше, першою) можна вважати Бренду Фругвіртову (2007), яка незважаючи на свої 12 років ледь не переграла на Чеськiй Екстралізі екс-першу ракетку світу в парі #Катерина Синякова.

  #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Естонка Брiт Мартін (4) залишилася рейтинговим лідером в 1/4 фіналу ONE SGM Christmas Cup 2020. Вона в наступному рейтингу Tennis Europe займе 9-е місце - рейтинг покинуть народжені в 2005. Теж не буде грати в Болтоні. До речі, вже відомий і склад Тарба, ось тільки поки його "тримають в секреті".

  Як раніше мені вдавалося стежити за настільки молодими тенісистками? По-перше, на Едді Херр в турніри
  ... Читать дальше різного віку приїжджали майже всі найсильніші. Турнір з U12, U14 і U16 транслювався майже з усіх кортів. По-друге, ці ж гравці їздили на Оранж Боул і/або JOB, і хоча там не було трансляцій, але можна було порівняти їх участь в двох турнірах. Серед переможців і призерів випадкових людей не було. І по-третє, рік закінчувався Мастерсом Найку (U12 і U14), який теж транслювався. І якщо помітні на американських турнірах люди потрапляли в січні наступного року на LPA, то було ясно, що серед них можуть бути майбутні зірочки дорослого тенісу.

  Безумовно, причин непотрапляння талановитих дітей в дорослий теніс існує безліч. Причому, це не тільки травми. І не тільки проблеми з фінансуванням. На травму списати найпростіше - остання переможниця по U14 NJT Анастасія Міхєєва дійсно отримала травму не сумісну з тенісною кар'єрою. Пам'ятаєте, кого вона обіграла у фіналі? Її суперниця по тому фіналу теж "не просихає" від травм, але до фіналу дорослого #Ролан Гарросу все-таки дійшла (що для більшості теннсісток вже означає, що кар'єра вдалася).

  А ось переможниця одного з Еддi Херрiв по U14 зуміла поки уникнути серйозних травм (дрібні відбуваються як і у інших). І незважаючи на подачу за 180 і вельми "пристойну" зовнішність успіхів йок. І не кажіть, що в жіночому тенісі зовнішність не має ніякого значення. Втім, тут ще завадило абсолютно моторошне ім'я. А ось фіналістка того ЕХ і подачи такої не мала (і ніколи не буде мати), і личко не настільки благовидне, але зате вже взяла відразу три Інтернаціонали в році, який завершився, і заслужено займає своє місце в ТОП-15 дорослого тенісу.

  Про одну з дитячих чемпіонок світу я взагалі мовчу. Ні травм не було, ні проблем з фінансами. Хороший зрiст, хороша вага. Була. З атлета поступово стає "товстухою". **па. (Такого слова немає)

  Далеко не всім юніоркам вдавалося в одному році вигравати ЕХ, JOB, LPA і чемпіонат Європи. Я таку знаю одну. Бути може ви знаєте більше? Спонсору вдалося розмістити її в дорослiй сотні. І тут серйозних травм теж не було. І знову **па.

  Мені б не було ціни, якби я знала рецепт безболісного переходу з дитячого тенісу в дорослий. Але кореляції між дитячими і дорослими успіхами особливої ​​немає і, боюся, що її ніколи не буде.

  #юниоры #ITF
  Ігор87
  Ігор87 - редактирование статуса
  Ну, мабуть таки треба стати отим Френком Галагером -- припхатися на вечірку щоб наговорити всіляких поганостей та зіпсувати свято. Тим більше, що ви все одно мене після цього не викините до озера Мічиган -- мені не може так підфартити.

  У однієї скромної персони таки запалахкотіло після непотрапляння до команди претендентів на MVP року #Tribuna.com. О-о-о, як же палало. Бо ж думаю однаково
  ... Читать дальше #Тоттенхэмний в усіх трьох тутешніх дисциплінах (коментарі, статуси, блоги), минулорічний, трясця, лавреат, я ж на колчаковскіх фронтах... Холодною головою розумію -- після бану за образу члена редакції -- я б особисто такого індивіда нікуди ніколи не номінував точно. Але придумувати для цього (просто раніше їх не було) правила, "так буде справедливо". А потім підтирати ті ж самі правила, бо третина номінантів їм же, цим правилам, не відповідає. Ну, такоє.

  Цього року "стриг купони" на Трибуні як ніхто, тож мабуть трохи знахабнів. Вдячний за той досвід, котрий тут отримав у #Конкурс, і за підтримку спільноти. Останнє особливо важливо, це безцінно. Ой, та хоча кого там я обманюю -- призові від Щерабкова та найківський сертифікат від #Элина Свитолина мене порадували більше ніж оті вічні під*обки від Міша Пихней. 33 рочок, а я все у забавки якісь граюся. Таке.

  І знаєте, як на підтверждення того, що є речі на багато важливіші за інтернетівське ракування та тутешні страчі (мем пана Довлатова про це -- вогонь) -- сьогоднішній вечір. Все в цьому світі таки не випадково, *ука. Новорічний вечір. Встиг бахнуть шампаньойну. Телефон починає мугикати -- знайомі (крім ревних православних) шлють вітання. Заходжу на фейсбук -- шок. Колишній заввіділом у лікарні. Якщо коротко про сабжа - то епічний супергерой-вікінг, обличчя сучасної бібліотечної професії. Вісім років тому, я гордо вийшов з плацкартного вагону потягу Полтава-Київ з наміром таки десь зачепитися. Бібліотека була першою у списку, і мені люто пощастило потрапити саме до його відділу. Діло було в п'ятницю, а в понеділок я вже став до праці. Перша моя наукова стаття, мнс, аспірантура -- не знаю чи то взагалі сталося якби не він. Потім його покликали очолити бібліотеку Максимовича (бібліотека Шеви). Тепер смалить там. І ось, лікарня - 31 грудня. Щойно з операційної, і він пиляє новий відосік. Ну зовсім же відморожений. Одужуйте, Олег Олеговичу -- ви такий потрібний.

  Якось отак, з ходу, доля розставила приорітети, і побажання на наступний рік. Показала, що по справжному важливе і цінне. Добра всім. Нехай родичі та друзі будуть здорові. З Новим Роком усіх нас.

  Тктк -- ти крутий.
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Хоч і з запізненням, але розкрився склад Junior International Bolton, який зазвичай передує Тарбу. Турнір не найсильніший, так як, наприклад, росіянки туди не їдуть (бояться, що англійка напаскудить? :)). Крім усього іншого, його категорія Cat.1 з 2020 року вже програє категорії Les Petits As. Але саме з Болтону починається позиціонування заокеанських гравців щодо тенісисток європейських. Скажімо, ... Читать дальше в "мій об'єктив" саме на цьому турнірі потрапила #Кэтрин "СиСи" Беллис, яка після перемоги в Болтоні розгромила всіх і в Тарбі. Не варто забувати і порівняно недавній фінал, де #Кэтрин Макнелли обіграла свою спiввiтчизницю #Аманда Анисимова.

  Традиційно #USTA привозить сюди всю TeamUSA. Однак, кидається в очі відсутність переможниці відбору - Клервi Нгуну. Її замінить Мія Слама, яка зайняла в PlayOffs п'яте місце. Тут не зрозуміло, береже чи Клервi сили перед головним турніром, де вона стане однією з претенденток на титул. А може просто кине грати турніри U14, так як зовсім непогані були її виступи серед U18 в Брадентоні і серед U16 в Плантейшенi. Не буде в Болтоні і ще однієї заокеанської претендентки - канадки Вікторії Мбоко.

  Посів же в Болтоні очолять Валерія-Майя Каргiна з Латвії і француженка Карла Фіті. Остання зараз "гризе" Хiмкi. Третьою в Entry Listi присутня українка Анастасія Фірман, яка не кращим чином відіграла турніри в США.

  #юниоры

  На фото: у 2017 роцi у фiналi #Кори Гауфф перемогла Олександру Єпіфанову
  ekater85
  ekater85 - редактирование статуса
  Щодо рейтингів. У #Мария Шарапова була можливість зробити трюк. Я не знаю, як при цьому трюку оцінюється участь у виставках, але така теоретична можливість є. Програвши в першому колі #US Open, Шарапова більше не грала. Рейтинг її до US Open (на 26 серпня) був 87. Після US Open (на 9 вересня) вона опустилася в рейтингу на 135 позицію. Але ... вона могла стати хворою не з 9 вересня, а з 2-го! ... Читать дальше Рейтингу від 2-го вересня не існує (тобто на цю дату вона все ще 87-я). А раз так, то через півроку після 2-го вересня (тобто з 2-го березня) вона зможе грати з SR87, тобто спокійно проходити в основу #Ролан Гарросу і #Уимблдону. З таким рейтингом можна потрапляти в основу Internationaliв, і "майже потрапляти" в Індіан-Уеллс і Маямі.
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Мірра Андрєєва виграла фінал Junior Orange Bowl по U12 і безумовно заслужила ОА на участь в Les Petits As. Як і фіналістка Єлiзавета Котляр. Але ось що робити з фіналістками турніру по U14? Я недооцінила Стефанію Якофф в своїх прогнозах, хоча звичайно зобов'язана була врахувати її перше місце в американському рейтингу. Те, що вона до цього часу не брала участi в турнірах #ITF, може говорити лише ... Читать дальше про те, що вона швидше за все не захоче стати професійною тенісисткою (хоча титул JOBу може все змінити). Зате престижні американські університети без сумнівiв захочуть бачити Стефанію в своїх рядах. Передчасно говорити і про перспективи Кайли Кросс, яка програла фінал. Поки вона сьома в рейтингу ITF по 2005 р.н. Про потрапляння на #Australian Open мова поки йти не може, але можна сподіватися, що з рейтингом у неї вже буде все в порядку до останнього ТВШ року.

  Про підсумки юніорського року цілком говорить той факт, що ніхто з ТОП-6 грати юніорський #Australian Open не захотів. Швидше за все в кваліфікації дорослого турніру ми побачимо #Клара Таусон (QWC), #Диан Парри (QWC), Марію-Камілу Осорiо-Серрано і #Лейла Анне Фернандес (за рейтингом). Повинна зіграти в кваліфікації і #Дарья Лопатецкая (SR228), яка пропустила більшу частину сезону через травму. Залишається відкритим питання про участь #Дарья Снигур, чий поточний рейтинг (237) знаходиться десь поблизу deadline.

  #USTA #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  "Здєсь вам не тут!" (с) Повторення фіналів Едді Херра на JOBi не буде. З тих, хто грав титульні матчі в Брадентоні, в тутешніх фіналах зіграє лише по одній їх учасниці.

  У категорії U12 це Мірра Андрєєва (8). Вчора на кортах вона рвала і метала. Першою виходила в півфінал, першої ж вийшла і в фінал. А ось чемпіонка Едді Херра Аліна Корнєєва (2) в цей раз їй пару не складе - вона програла нашій
  ... Читать дальше Лізаветi Котляр (5). У турнірах TennisEurope шляхи Мірри і Лізи не перетиналися.

  У категорії U14 Каденс Брейс (3) зуміла взяти у Кайли Кросс (1) цілих шість геймів. Цього ні на Едді Херрi, ні на JOBi до Каденс не робив ніхто. Але, як ви розумієте, для перемоги в матчі цього замало. Суперницею Кайли в фіналі буде не японка Сара Сайто (17), а американка Стефанія Якофф (9). І з нею доведеться рахуватися. Навіть при тому, що "тенісистка року Нью-Джерсі" поки ігнорує турніри #ITF (Кайла ж їх грає один за одним). Що ж стосується американських турнірів, то в них Стефанія відчуває себе як риба у воді. Можна не перераховувати її досягнення - досить сказати, що вона займає в профільному рейтингу #USTA (тобто саме по U14) перше місце.

  На фото: може Мірра Андрєєва i є та сама Mirra Lux?
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Junior Orange Bowl вже досяг півфінальної стадії. На перший погляд здається, що організаторам вдалося впоратися з дощовою погодою, але ...

  Три півфіналістки Едді Херру в категорії U12 добралися і до півфіналів JOBу. Однак, на цей раз Марія Масіянська зіграє нe з Аліною Корнєєвою (2), а з Міррою Андрєєвою (8). З Корнєєвою ж належить грати єдинiй представницi України в сітці - Лизаветі Котляр (5).
  ... Читать дальше У Лізи був дуже важкий чвертьфінальний матч. Рахунок чемпіонського тайбрейка 10:8 проти американки Саші Кілгур (9). Багато чого буде залежати від проміжку часу між чвертьфіналами і півфіналами.

  У категорії U14, наприклад, Каденс Брейс (3) після вкрай важкого чвертьфіналу з Тідорою Рабмен (9) (там теж 10:8 в чемпіонському тайбрейку) не хоче грати другий матч в день. Я її чудово розумію, тим більше, що грати їй належить з співвітчизницею - Кайлою Кросс (1), яка досить швидко розгромила свою суперницю по чвертьфіналу. Організатори виявилися зовсім не готовими до подібного демаршу. Росіяни, які часто запитують: "Якщо не пудинг, то кіт?", можуть і не знати, що Брейс - це і є той самий "кіт", який може неабияк "пожувати пудинг". Справа в тому, що дитяча історія зустрічей Каденс і Кайли зовсім не коротка - в якій вони побували і суперницями, і партнерками. Так, звичайно, зараз перша сіяна сильніше. Однак, ті, хто стежать за дитячим тенісом, не можуть не помітити, що це саме Каденс Брейс дійшла до фіналу в Болтонi (а Кайла програла там на старті), і саме Каденс Брейс закінчила набагато пізніше виступати в Тарбі, ніж Кайла Кросс. Дитяча пам'ять учасниць - це дуже серйозна причина, по якій пророкувати результат матчу Кросс - Брейс мені не хочеться. Хоча, ще раз, об'єктивно зараз сильніше саме Кросс.

  Сара Сайто (17) може повторити свій Едді-Херровскій успіх, де вона грала в фіналі. Ось тільки для виходу в фінал потрібно обіграти Стефанію Якофф (9). Американка в Брадентоні не виступала.

  #юниоры #USTA
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Дощ вніс свої корективи в плани учасниць JOBу - вчора багатьом довелося грати по два матчі, але так до кінця чвертьфінальна вісімка в категорії U12 і не визначилася. Відомі тільки сім чвертьфіналісток. Серед них і українка Єлизавета Котляр (5). У строю і три півфіналістки Едді Херра. Четверту ж змусили грати квал і вона такого напруження не витримала.

  Дві півфіналістки Едді Херра добралися і до
  ... Читать дальше чвертьфіналів JOBу в категорії U14. Це Кайла Кросс (1) і Сара Сайто (17). Канадiйка продовжує роздавати бублики, хоча вчора їй довелося віддати Валерії Рей (9) відразу п'ять геймів.

  #юниоры #USTA
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  #Дарья Снигур не заявилася до W25 в Канберрi.

  #ITF
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Хто далі?

  Хоча в заявці #Australian Open Любов Костенко поки друга в кваліфікації, вона проходить в основу, так як там є 2SE для "траралгонцiв". Сабіна Зейналова має намiр зiграти ​​на G1 в Чехії.
  Треба думати, що весь цвіт юніорського українського тенісу збереться під Києвом одночасно з головними австралійськими турнірами - теж на турнір G1.

  І кілька рядків про найменших. Анастасія Фірман і
  ... Читать дальше Анна Ващенко по рейтингу відібралися на Les Petits As. Там же мабуть зіграє Єлизавета Котляр по ОА. Ліза (по U12) і Настя (по U14) зараз у Флориді пройшли перше коло JOBа. Повинна сказати, що на цьому турнірі у Лізи шансів більше. У квал U12 була заявлена ​​і сестричка #Даяна Ястремская Іванна, але виступати вона не стала. Більше за U12 виступати вона не зможе.

  #юниоры #ITF #USTA
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Сітки JOBу вже готові.

  U12: На відміну від Едді Херра тут організатори посіяли першою не Мірру Андрєєву (на JOBi вона 8-я), а британку Сюй Мінге (це я так перевела з піньїню). Вона в листопаді вже виграла cat.3 у себе на батьківщині серед більш старших - U14. Крім того, на літньому кубку вона таки обіграла майбутню чемпіонку ЕХ Аліну Корнєєву, яка тут посіяна другою. А щоб вас заплутати ще
  ... Читать дальше більше, скажу, що перша ракетка Великобританії Хефзібах Олувадаре (яка програла на кубку Андрєєвiй) тут посіяна тільки третьою. 4-а тут американка Тея Латак, ну а 5-а - наша Ліза Котляр. Ліза намагається грати турніри U14 і з трьох недавніх фіналів (cat.3) виграла два.

  U14: Якби запитали лисого їжачка про те, хто в цій віковій категорії очолить посів, то якби він умів говорити, він неодмінно б відповів - звичайно ж, канадiйка Кайла Кросс. Я насилу розумію навіщо вона грає турніри U14, в яких їй ні з ким конкурувати, тим більше, що в січні їй вже не загрожує Les Petits As. Було б цікаво, якби вона тут комусь програла, але чи зуміють це зробити наступні сіяні - словачка Нікола Даубнерова, ще одна канадiйка Каденс Брейс і марокканка Ая Ель-Аунi?

  #USTA #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  А ось і юнiорська ТОП-10 (навіть ТОП-13) за підсумками року U18:

  1. #Диан Парри (2002, Франція)
  2. #Дарья Снигур (2002, Україна)
  3. #Лейла Анне Фернандес (2002, Канада)
  4. #Эмма Наварро (2001, США)
  5. #Алекса Ноэл (2002, США)
  6. Нацумi Кавагуті (2002, Японія)
  7. Эльза Жакемо (2003, Франція)
  8. Робiн Монтгомері (2004, США)
  9. #Камила Бартоне (2002, Латвія)
  10. Марiя Камiла Осорiо Серрано (2001,
  ... Читать дальше Колумбія) (у чемпiонки #US Open нема тега?)
  11. Олександра Еала (2005, Філіппіни)
  12. #Клара Таусон (2002, Данія)
  13. Лiнда Фругвіртова (2005, Чехія).

  У цій компанії образливіше всіх Олександрі. Вона набрала рівно стільки ж очок, скільки і МКОС, але поступилася місцем за доп. показниками. Тепер їй не дістануться такі необхідні три JE на двадцатип`ятитисячники. Які абсолютно не потрібні колумбійці, котра на W25 може спокійно потрапляти по рейтингу. Крім того, Марії-Камiлi в суботу виповниться 18 років і всі дитячі обмеження з неї буде знято.

  Ну, а завтра розкриється заявка на дитячий #Australian Open, яка і покаже, хто захоче продовжувати мати справу з юніорським тенісом.

  #юниоры #ITF
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Сьогоднi ввечерi з`являться сiтки 58th Junior Orange Bowl International Championship - останнього юнiорського турнiру року.

  #USTA #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Власне, по WC до основи #Australian Open вже практично все зрозуміло:

  1. #Полин Парментье (від FFT)
  2. #Коко Вандевей (від USTA)
  3. #На-Лэ Хан (переможець AP PlayOffs) (насправдi вона Хан Наре)
  4. #Арина Родионова (переможець Aus PlayOffs)
  5. #Астра Шарма (гравець збірної #111 рейтингу #WTA)
  6. #Присцилла Хон (гравець збірної №131 рейтингу WTA)
  7. #Лизетт Кабрера (переможець W60 Дарвін і W60
  ... Читать дальше Бендіго)
  8. #Сторм Сандерс (переможець W60 Плейфорд і фіналіст Aus PlayOffs)

  Організатори зазвичай оголошують про карти на тижні, що передує тижню кваліфікації.
  Схоже, що карти не отримають #Мэддисон Инглис, #Зои Хайвс, #Дестани Айява, #Кайла МакФі, #Дарья Гаврилова, #Эллен Перес, #Кимберли Биррелл, #Джейми Фурлис ...
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  Лейла-Енн Фернандес відмовилася грати Оранж Боул, тому другий рік поспіль Чемпіонкою Світу стає француженка. На цей раз - Діана Паррі. У цьому році вона виграла Banana Bowl, Osaka Mayor`s Cup і ITF Masters.

  На ТОП-10 з учасниць OB претендують Олександра Еала, Олександра Єпіфанова, Мелоді Коллар, Робін Монтгомері, Вікторія Хіменес-Касінцева і навіть Ані Мінтегі-дель-Олмо. Першою для цього потрібно
  ... Читать дальше потрапити в півфінал, другий - в фінал, а іншим тут потрібен титул.

  #ITF #юниоры
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  І Едді є, і Херр при ньому, але чи потрібність в цьому? Епiлог

  Оскільки моя "епопея" нікому не потрібна, то пишу вкрай стисло. Для себе. Щоб не потрібно було кожен раз бігати на сайт Еддi.

  Ось і стали відомі всі чемпіони. Мені вдалося вгадати тільки переможницю в категорії U14. Втім, якщо канадка Кайла Крос вирішила тут запалити зірки, то, значить, їй це було дуже потрібно. У самих маленьких я
  ... Читать дальше практично нікого не знала, а тому вгадувати і не намагалася. Перемогла Аліна Корнєєва. Тому, що вона на голову вище ростом, ніж Мірра Андрєєва? Цей фактор не допоміг Яні Колодинськiй в ​​фіналі U18 проти Еви Лис. Втім, для обох фінал G1 - найкращий результат в юніорській кар'єрі. І я б перед турніром цих тенісисток ніяк би не внесла до свого списку майбутніх чемпіонок Едді. Мені трохи не вистачило в прогнозі кращої тенісистки для U16. Я погано знайома з "творчістю" американки Ешлін Крюгер. Однак, місцеві знавці підказали, що півфінал між Крюгер і молодшою Фругвіртовою і є достроковий фінал. Я думала, що виграє чешка, однак, вона поступилася в трьох сетах суперниці, яка старша за неї більш ніж на три роки. Не зовсім ясно, чому Ешлiн не грала тут серед старших юніорок. Втім, титул U16 краще, ніж його відсутність в іншій категорії.

  Після Едді Херра абсолютно логічно приходить Оранж Боул. Спочатку грають U16 і U18, а тижнем пізніше - U12 і U14. Ось про цi турніри я вже точно писати не буду.

  #ITF #юниоры

  На фото: Чемпiонка Едді Херра U18 нiмкеня Ева Лис.
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  І Едді є, і Херр при ньому, але чи потрібність в цьому? ч.5

  Оскільки моя "епопея" нікому не потрібна, то пишу вкрай стисло. Для себе. Щоб не потрібно було кожен раз бігати на сайт Еддi.

  У фінал у найменших потрапили Мірра Андрєєва (1) і Аліна Корнєєва (2). Швидше за все, вони ж будуть і фаворитами 58-го Junior Orange Bowl. Швидше за все, ШАТу вдасться домовитися і про їх поїздку на Les Petits
  ... Читать дальше As. Там вони претендентками на титул поки не будуть, але той турнір незамінний для отримання такого необхідного змагального досвіду.

  А з двох фіналісток U14 поїхати в Тарб за віком зможе тільки Сара Сайто (9), так як Кайла Крос (1) народилася в 2005 році. А до цього чекаємо їх на JOB.

  Кавія Лопес (7) стала першою тенісисткою, яка потрапила в фінал U16. Чекаємо другу.

  Другою стала не 12-річна Бренда Фругвіртова (9), а майже 16-річна Ешлін Крюгер (8).

  Не виграла свій чвертьфінал і Лінда (2), програли свої матчі Олександра Еала (1) і Клерві Нгуну.

  У півфіналах U18 зіграють:

  Евяліна Ласкевіч (Білорусь) - Ева Лис (Німеччина)
  Яна Колодинська (Білорусь) - Елвіна Калієва (США)

  Забавні все обличчя! Без сіяних.

  #юниоры #ITF
  ekater85
  ekater85 поделилась картинкой - редактирование статуса
  І Едді є, і Херр при ньому, але чи потрібність в цьому? ч.4

  Оскільки моя "епопея" нікому не потрібна, то пишу вкрай стисло. Для себе. Щоб не потрібно було кожен раз бігати на сайт Еддi.

  Черговий день турніру почався з матчів старших юніорок. Але я все-таки почну з молодших.

  U12:
  Відразу три дівчинки (Мірра Андрєєва (1), Аліна Корнєєва (2), Марія Масіянская (6)) своїм виходом до півфіналу
  ... Читать дальше допоможуть підтримувати тезу про те, що з російським тенісом все в порядку і можна і далі нічого не робити. Чи зможе з ними конкурувати китайська дівчинка Хуан Іфей (5)?

  U14:
  Канадка Кайла Крос (1) в цій категорії вважається більшим фаворитом, ніж, скажімо, сестри Фругвіртови в U16 і в U18.
  Але ось чи погодяться з цим Карсін Еванс (8, США), Луччіана Перес (10, Перу) і Сара Сайто (13, Японія)?

  U16:
  Лан Мі (5, США) - Кавія Лопес (7, США)
  Бренда Фругвіртова (9, Чехія) - Ешлін Крюгер (8, США).

  І, нарешті, у старших юніорок програли обидві фіналістки мексиканського GA. Безумовно, і Мелоді Коллар (4, Канада), і Вікторія Хіменес-Касінцева (Андорра) втомилися. Крім того, зміна червоного грунту на зелений теж не могла їх особливо порадувати. Перша програла місцевiй зiрцi 2006 р.н. Клервi Нгуну, а друга - інший американці Елвінi Калієвiй. Відзначу й програш канадської малолітки Вікторії Мбоко сімнадцятирічнiй уругвайцi Гіллермінi Грант. Олександра Еала (1) і Лінда Фругвіртова (2) залишилися останніми сіяними на цьому турнірі. Не можу не відзначити і потрапляння в чвертьфінал відразу двох представниць Бєларусі, які були до цього малопомітні на турнірах #ITF (вище G3 нічого не вигравали).

  #юниоры